Alates MA Design ja Project Management programmi. PMI sertifitseerimine kavatsevad katta kõiki oskusi, mida vajate spetsialist, kes soovib sooritada valdkonnas projektijuhtimise arendamise kaudu järgmised oskused: - otsuse tegemisel. See on aktiivse valiku suhtes eeldab valida mitme alternatiivsed lahendused, valides ühe ja tagasilükkamise kasvõi hetkeks teised.

  • Ressursside juhtimine. Kas võime kasutada olemasolevaid ressursse erinevates olukordades, erinevate partnerite ja mõnikord lavastatud intensiivset tööd mõjutamata tõhusust ja / või tõhusust tööd. Proactivity. Võime kiiresti juhtima raskusi või probleeme, mis tekivad igapäevase tegevusega.
  • Innovatsioon / loovus. See pädevus hõlmab võimet genereerida ideid, meetodeid ja protsesse, arendada, rikastada allutades nad kriitika ja kohtuotsuse koos pragmatism ja teostatavuse kriteeriumid, siirdada neid ehitada lahendusi määratletud probleemidele ja innovaatilisi võimalusi iga kutseala.
  • Orienteeritus saavutus. Keskne võtmeks konkurents on kalduvus saada häid tulemusi organisatsioon, isegi väljaspool institutsionaalseid nõudeid.
  • Isiklik areng. Defineeritakse kui võimet hinnata ja süvendada oma käitumist ja tegelikkus tema ümber. Tunne oma tugevaid ja nõrku külgi nii professionaalse ja isikliku võrra. Oma käitumist muutma, et suurendada nende tugevused ja puuduste ületamiseks International Center for Financial Koolitus pakkuda midagi muud teha Meistrid Design ja projektijuhtimine, õppeprotsessis ei piirata iga päev klassides see ulatub läbi erinevaid täiendavaid tegevusi me teeme kogu aasta jooksul ning jätkub läbi kogemuste meie õpetajate ja klassikaaslastega.
Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania

Vaata veel 8 kursust CIFF Centro Internacional de Formación Financierais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
9 kuud
Osakoormus
Price
5,400 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi