Meie eesmärgiks on kõikide üliõpilaste lõpetamine Engineering Design programmi suurepärased tehnilised ja organisatsioonilised oskused keerukate ja heterogeensete tehniliste toodete väljatöötamisel ja projekteerimisel. Iga õpilane jälgib ühte rada: masinatööstus, mehhatroonika või sisepõlemistehnika.

KTH tehniline disain

Esimene aasta algab kursuste komplektiga, mille eesmärk on anda ülevaade insener-projekteerimise erinevatest aspektidest ja parandada põhioskusi teie rajal (masinatööstus, mehhatroonika või sisepõlemistehnika). Seejärel süvendab kursused teie eriala, mis lõpeb täiustatud projektikursustega, tegeledes tõeliste tööstus- ja / või uurimisprobleemide lahendamisega. Teie kraad lõpeb individuaalse väitekirjaga, millega teete tihedat koostööd kohaliku tööstuse või KTH uurimisgrupiga.

Teemad

Masinaehitus, Süsteemide insener, Masinaelemendid, Mehhatroonika, Manussüsteemid, Sisepõlemismootorid

Karjäär

Engineering Design programm annab teile pädevuse ja võime tuvastada keerukaid inseneri- ja tehnilisi probleeme ning lahendada neid tänapäevaste meetodite ja tööriistadega. Te olete hästi valmis töötama tootearenduses, inseneriteaduses või teadustöös juhtivates ettevõtetes või akadeemilistes ringkondades. Mõned peamised tööstused ja sektorid hõlmavad sõidukeid (maanteetransport, raudteetransport, õhk, maastikusõiduk), tööstusautomaatika (robootika, protsessid, elektroonika, tööriistad) ja meditsiinitehnika (puuetega inimeste abistamine, elutähtsusega süsteemid, simulaatorid).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi