Magister projektijuhtimine ehituses

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Asian Institute of Technology soodustab tehnoloogiliste muutuste ja säästva arengu Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas läbi kõrghariduse, teaduse ja haardega. Asutatud aastal Bangkok 1959, AIT saanud juhtiv piirkondlik kraadiõppe institutsiooni ja teeb aktiivset koostööd avaliku ja erasektori partnerite kogu regioonis ning mõned top ülikoole maailmas.

Projektijuhtimine ehituses õppesuunal koolitatakse spetsialiste mängida juhtivat rolli rahvusvahelisel ehitussektoris. See hallitusseened saaks aktiivsed juhid ehituses ja suur ehitusprojekt. Programm valmistab õpilastele: - Et saada tasumata juhid ja otsustajad tunnevad kaasaegseid tehnikaid ehituse juhtimine, inseneri juhtimine ja infrastruktuuri haldamine - Et rohkem pädev ja võimeline juhtima rahvusvahelist suured ehitusprojektid - Et olla võimeline aitama ettevõttel paigaldada ja arendada projektijuhtimise süsteemi ettevõte

Põhifunktsioonid Program

  • Üks aasta professionaalne AIT magistrikraadi.
  • Autorid võib koguda nelja aasta jooksul
  • Certificate muidugi tööd
  • International valdkonnas reis suur ehitusplatsidel piirkonnas
  • Õppekeel: inglise keeles.

Programmi struktuur

AIT Professional Master Program on mõeldud neile, insenerid, kes ei jäta oma tööd, jälgides magistrantuuris. Programm viiakse läbi ühe aasta jooksul. Et lõpetada master programmi osalejad peavad täitma 11 kursust ja 1 projekti aruanne koos kõigi 33 ainepunkti.

Esimesel kaks semestrit, õpilased võtavad põhi- ja kursused valitud konsulteerides akadeemilise / juhendaja hulgast regulaarselt kursustel AIT. Kolmandas semester, õpilased teevad oma projekti uuringust. Õpilased läbi rahvusvahelise õppekäiku:

Esimene reis: Uuring AIT

Teiseks trip: külastada suurtele ehitusplatsidel väljaspool Vietnam, nagu Tai, Singapur, Malaisia, Indoneesia, Hiina ja Taiwan või teha internatuuri AIT Tai

Kolmanda reisi: et AIT osaleda lõpuaktusel

Inglise sisenemise nõue

AIT on rahvusvaheline instituut English ainsa õppekeel. Sissepääs AIT nõuab tõestust, inglise keele oskus, mida on võimalik täita mis tahes nõue järgmised: - IELTS (5,0) - TOEFL (Paper põhised: 500; Computer - Aluseks: 173 või Internet - põhineb: 61) - AITEIT. Taotlejad võivad taotleda English Test pakutud AIT at AIT-VN. Inglise Test tasu: 25 USD.

Riiki sisenemise nõuded

Et saada lubamise AIT Professional magistriõppekava, taotleja peab: - omama bakalaureuse kraadi (tavaliselt alates nelja-aastase programmi) või selle ekvivalent, sobival õppesuunal.

  • Kas bakalaureuse klassid oluliselt üle keskmise.
  • Kas hea inglise keele oskus - vähemalt kolm aastat töökogemust

Taotluste esitamise eest: 20 USD. See tasu makstakse AIT kui taotleja esitab taotluse dokumente.

Õppetöö Tunniplaan

Programm viiakse läbi ajal töövälisel (nädalavahetustel ja õhtuti)

Teaduskond

Teaduskonnad on pärit Ehitus Engineering and Infrastructure Management (CEIM) programm - AIT. CEIM on väga kogenud projekti juhtimise koolitus, lühikese koolitusprogramme üliõpilast, doktoriõppe programmid ja post-doktoriõppesse. Siiani on üle 800 magistri- ja arstid lõpetas Project Management programm ja rohkem kui 500 praktikanti lühike koolitusprogrammid said tunnistused pakutud CEIM. CEIM ka oma tugevat koostööd valitsuse ehitus organisatsioonide ja tööstuspiirkondades, pakkudes nõustamisteenused ja professionaalne uuringud kvaliteedi tõstmiseks ehitusprojektide.

Õppemaks

Õppemaks ja tasud saab maksta nii 3 osamaksena ja iga semestri alguses. Kokku õppemaksu ja teenustasusid: USD 13625 (USD375 / laenud).

Viimati uuendatud märts 2015

Teave kooli kohta

Established in 1959, AIT is a leading international, intergovernmental institute of higher learning in Asia. AIT works with both public and private sectors throughout the region and some of the top un ... Loe edasi

Established in 1959, AIT is a leading international, intergovernmental institute of higher learning in Asia. AIT works with both public and private sectors throughout the region and some of the top universities Näita vähem
Hanoi , Yangon , Bangkok , Ho Chi Minh + 3 Rohkem Vähem