Magister raamatukogu ja infoteaduse, digitaalraamatukogu ja infoteenused

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõppes: Library and Information Science, Digitaalraamatukogu ja infoteenused

Kas sa tahaksid töötada tipptasemel info- ja raamatukogu praktika? Kas oleksite huvitatud aitavad inimestel mõtet küberruumis, mis on muutumas nii oluline oma tööd ja elu? Kas sa tahad olla kõik aarded inimeste teadmised, omandatud läbi aegade, käeulatuses?


See programm aitab teil valida oma missiooni ja koht elus. See pakub põnevaid võimalusi leida tööd oma unistused. Digitaalraamatukogu ja infoteenuste paljudes eri sektorites, avaliku ja akadeemilise raamatukogude globaalse äri ja laste raamatukogud on nüüd otsib töötajaid, kes on valmis töötama digitaalses keskkonnas. Teadmisi ja oskusi, mida omandada on kasulik igal neist valdkondadest, sest levinud ja kõikjal laadi digitaalse ressursse. Sul on üks juhtima inimesi teavet, mida nad tegelikult vajavad.


Digitaalsed raamatukogud on üha olulisemaks kõikjal maailmas teabe mitte ainult kohalikule publikule, vaid ka rahvusvaheliselt. Nad on töötanud olemasolevate raamatukogu teenuseid, valitsusasutused ja äriettevõtted. Seetõttu pakume selle programmi osalise tööajaga, kaugõpe põhjal vastata vajadust ametialase pädevuse selles valdkonnas, režiim, mis sobib kõigile, kõikjal maailmas.
Pärast programmi õpilased saavad aru, kui oluline digitaalsete raamatukogude nende endi kontekstis, hallata üleminek teenuste digitaalse valdkonnas ning arendada uusi digitaalseid teenuseid, et rahuldada oma klientuur. Programmi juhib pärast tipptaset õppejõud Rootsi juhtiv kooli raamatukogu ja infoteaduse.

Hariduse sisu

- Digitaalne raamatukogu haldamine (täiustatud, 15 ECTS)
- Kasutajad ja teabetegevustest digitaalsete keskkondade (arenenud, 15 ECTS)
- Informatsiooni kogumisele digitaalse raamatukogu (sissejuhatav, 7,5 ECTS)
- Tehnoloogia digitaalsete raamatukogude (sissejuhatav, 7,5 ECTS)
- Digiteerimise ja digitaalse säilitamise (täiustatud, 15 ECTS)
- Digitaalne raamatukogu uurimismeetodeid (täiustatud, 15 ECTS)
- Tehnoloogia digitaalsete raamatukogude (arenenud, 7,5 ECTS)
- Informatsiooni kogumisele digitaalse raamatukogu (arenenud, 7,5 ECTS)
- Projektitöö praktikum (arenenud, 7,5 ECTS)
- Magistritöö (22,5 EAP)
(Märkus: Kogu töö magistritöö sisaldab kursuse digitaalraamatukogu uurimismeetodeid ja projektitöö praktikum ja võrdub = 45 EAP)

Sul on võimalik sihtida erinevaid töid raamatukogudes arendada digitaalseid teenuseid. On ka võimalusi teiste avaliku ja äriorganisatsioonide, et rakendada kaasaegse teabe teenuseid, luua tsentraliseeritud või detsentraliseeritud kogud dokumente, toetus e-õppe tööd elektrooniline kirjastamine või digitaliseerimist väljad. Mis teadmisi teil saada vajaduste hindamise ja juhtimise digitaalseid teenuseid, ja teie võimet suhelda piiriüleselt tehnoloogia, teabe-ja juhtimis erialadel erinevaid karjäärivõimalusi avatakse teile lõpetanud selle programmi.
Riiki sisenemise nõuded

• bakalaureusekraad Library and Information Science või teise humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste, loodusteaduste või tehnika teaduse, 180 krediiti, või samaväärne.

• Verified inglise keele oskus vastab muidugi inglise B rootsi gümnaasiumis.


Läbivaatus

Lõpetamise viib: magistrikraad Library and Information Science, digitaalsed raamatukogud ja infoteenused

Main piirkonnas:
Library and Information Science


Lisateave

Õppetöö toimub kaugus režiimis. Sa pead osalema mitmel koosolekul ajal oma hariduse. Rohkem infot millal ja kus need kohtumised toimuvad tehakse teatavaks hiljem. Side vahel õpilased ja õpetajad on säilitanud peamiselt e-õppe platvormi. Seetõttu peavad õpilased on juurdepääs arvuti lairibaühendus. Õppekeel on inglise keel.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with ... Loe edasi

The University of Borås has approximately 11 000 students and 730 employees. In collaboration with the public and private sectors, we conduct education and research of high international quality with great societal relevance. We are a modern university with a central campus in the centre of the city. The national and internationally known Swedish School of Textiles and Swedish School of Library and Information Science are a part of the University of Borås, both of which have educational programmes and research. Näita vähem