Master Raamatupidamise praktika (MProf)

MProf raamatupidamistava on mõeldud, et suurendada võimalusi juhid töötavad raamatupidamise eriala. Ta teeb seda arendada oma oskusi eneseanalüüsiga ning kulmineerub suure töökoha teadustöö projekt.

See on mõeldud spetsiaalselt liikmed Chartered Institute of Management Accountants ja on suurepärane valik neile, kes soovivad arendada end läbi kriitiline uurimine nende roll ja arenev juhtimiskohustustest. Üks kasu MProf on, et see annab võimaluse teha taotluse akadeemilise tunnustamise vastu oma olemasolevaid asjakohaseid ja vabahariduse.


Mis on eristusvõime kohta MProf?

  • See keskendub arengumaade osalejate võimetele peegeldav praktikud, ja selle kaudu suurendada nende võimekust ettevõtja praktikas uurimuslik jooksul oma töökohal.

  • Kuna spetsialistid on saavutanud märkimisväärse summa nii ja vabahariduse, MProf annab võimaluse teha taotluse akadeemilise krediiti vastu asjakohased eelneva õppe.

  • See on mõeldud spetsiaalselt toetada osalejate ettevõtja praktikas uurimuslik oma töökohal tegevust.

  • Kuigi saadud teadmisi selle uurimistöö on sama ranged, et teadus Magistriõpe on eristusvõime, et osaleja on keskmesse oma uurimistöö uurimise ja nende tulemuste kipuvad olema kohaldatav oma organisatsiooni.

  • Osalejate õpitee ja projektid on kohandatud vastavalt nende individuaalsetele vajadustele ja huvidele, ning need oma organisatsioonides


Karjäär


MProf annab suurepärase võimaluse juhtidel kasutada oma olemasolevaid teadmisi, kvalifikatsiooni või töökogemusi, et saada Cima tunnustatud kvalifikatsiooni. See sobib eriti juhid, kes soovivad arendada oma juhtrolli potentsiaali, jätkates samal ajal arendada oma professionaalseid oskusi.

Riiki sisenemise nõuded


Taotlejad peaksid tavaliselt on lubatud Cima liikmeks ja on vähemalt kolm aastat juhtimis-või erialase töö kogemus täistööajaga juhtival kohal. Taotlusi osa kvalifitseeritud Cima kohal ka pidada, eriti kui toetatakse asjakohaste juhtkonna vastutust ja / või tehnilisi teadmisi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 81 kursust Middlesex University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
6,000 GBP
- Ühendkuningriigi ja ELi; £ 6700 - Non-EU
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date