Magister rahanduses ja raamatupidamises - Acca

Üldine

Programmi kirjeldus

ACCA on suurim ja kõige kiiremini arenev rahvusvaheline organisatsioon, mis ühendab rahanduse ja raamatupidamise spetsialistid. ACCA kvalifikatsioon on üks selle valdkonna kõige prestiižikamaid kvalifikatsioone, mida hindavad tööandjad kogu maailmas: http://studiujzacca.pl/ ja http://accapolska.pl/.

Sopot University of Applied Science on akrediteeritud ACCA (Chartered Certified Accountants), seega võime pakkuda ACCA Finance ja raamatupidamise spetsialiseerumine teise taseme õppuritele.

Spetsialiseerumine on pühendatud isikutele, kes soovivad saavutada kõrge professionaalse positsiooni raamatupidamise, auditeerimise ja finantseerimise valdkonnas.

Spetsialiseerumisprogramm annab lõpetajale võimaluse vabastada 9 eksamist, mis võimaldavad omandada ACCA-sertifikaat.

ACCA on prestiižne raamatupidamise spetsialistide asutus, pakkudes raamatupidamis-, finants- ja juhtimisalaseid kvalifikatsioone ja standardeid, mis on ettevõtte seisukohast olulised. ACCA tegutseb 181 riigis. Seda tunnustavad ELi liikmesriigid. Ta tegutseb Põhja-ja Lõuna-Ameerikas, Aasias ja Austraalias (rohkem aadressil www.accaglobal.com).

Sopoodi rakenduskõrgkool on Põhja-Poolas ainuke avaliku sektori ülikool, kes pakub ACCA FINANTSE JA ARVELDINGU valdkonna teise astme õpinguid, kusjuures samal ajal on võimalik sooritada magistriõppe finantseerimise ja raamatupidamise valdkonnas.

Uuringud lõppevad magistriõppe omandamise ja / või kraadiõppe lõpetamist käsitleva tunnistusega.

Miks valida ACCA finantseerimise ja raamatupidamise teise astme õpingud?

  • ACCA pakub terviklikke ja praktilisi teadmisi rahanduse ja raamatupidamise valdkonnas, mis võimaldab töötada erinevates ametikohtades.
  • ACCA õpetab kaasaegset ettevõtete juhtimist, riskijuhtimist, strateegilist planeerimist, seadust, samuti võimaldab spetsialiseeruda auditeerimisele ja maksustamisele.
  • ACCA on parim valik neile, kes soovivad spetsialiseeruda ettevõtte finantseerimisele.
  • ACCA lõpetajad on rahvusvahelises äris hästi kursis, kuid nad mõistavad ka kohalikku konditsioneerimist.
  • ACCA lõpetajal on samad teadmised, olenemata nende lõpetamise kohast / riigist.
  • ACCA lõpetajad kasutavad ühtset, standardset finants- ja ärikeelt sõnavara.
  • ACCA lõpetajad saavad tõhusalt konkureerida oma koduriigi ja välismaal tööturgudel.

ACCA kvalifikatsioon Sopot'i rakendusülikoolis

ACCA finantseerimise ja raamatupidamise teise astme uuringud pakuvad võimalust täiendada F1-F9 mooduleid pärast täiendava eetilise mooduli täiendamist ja kolme eksami sooritamist ACCA organisatsioonis - teenides kõrgemat diplomi raamatupidamises ja ärides.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Choosing proper school is both an important and difficult decision.Your future depends on that.You must consider individual abilities and predispositions as well as all arguments for and against. You ... Loe edasi

Choosing proper school is both an important and difficult decision.Your future depends on that.You must consider individual abilities and predispositions as well as all arguments for and against. You must know what job you would like to have in future ,what your interests are and what labour dimand is both in Poland and in the European Union. Näita vähem