Magister rahvusvahelises arengupoliitikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvahelise arengu poliitika magister annab järgmise põlvkonna rahvusvahelistele arenguvõitlejatele vajalikud oskused maailma muutmiseks.

Rahvusvahelise Arengupoliitika Magistriõppes (MIDP) pakutakse üliõpilastele vajalikke tehnilisi ja analüütilisi oskusi, mis on vajalikud positiivsete erinevuste saavutamiseks maailmas, pakkudes samal ajal teadmisi poliitika, juhtimise ja eetika arendamise kohta.

Meie õpilased tunnistavad, et hästi kavandatud valitsuse poliitika ja arenguprogrammid võivad olla võimas vahend avaliku heaolu parandamiseks, kuid ilma majandusliku ja institutsionaalse konteksti mõistliku mõistmise võimatuid jõupingutusi võib valesti suunata ja isegi kahjulikke tulemusi.

RIGOROUS, MITMIKSISTSIPLINAARNE ÕPPEKAVA

MIDP-programm annab oskusi tõenditel põhineva poliitika kujundamisel majanduskeskkonnas keskenduva multidistsiplinaarse õppekavas. Õpilased väljuvad sellest programmist koos aruka mõistmise rangete mõju hindamise tehnikaid.

GLOBAL ARENGUPOLIITIKA KUB

Meie õppekava kasutab meie asukohta Washingtonis, rahvusvahelise arengu poliitika ja praktika globaalses keskuses, rõhutades õpilaste osalust programmide tähtsatel üritustel, mida korraldavad sarnase mõtlemisega tegelevad arendusasutused.

Juhtivad eksperdid

Meie õpilased õpivad elava ja kaasatud poliitikateadlaste kogukonnast ning rahvusvahelise arengupoliitika magister annab järgmise põlvkonna rahvusvahelistele arenguvõitlejatele vajalikud oskused maailma muutmiseks. praktikud, kes nõustavad regulaarselt valitsusi, kahe- ja mitmepoolseid arendusasutusi ja valitsusväliseid organisatsioone poliitikate ja programmide jaoks, mille eesmärk on edendada majandusarengut ning pakkuda sotsiaalset ja keskkonnakaitset.

PEER-TO-PEER LEARNING

Igal sügisel tervitab MIDP noore, kogenud ja dünaamilise kohorti üliõpilastega, kellel on erinevad huvid ja kogemused, luues õpilastele rikas õpikeskkonna, et üksteiselt õppida.

LEADERIDE VÕRGUS

MIDP-i lõpetajad ühinevad Georgetowni vilistlaste võrgustikuga, mis on üks tugevaimaid ja kõige enam seotud maailmas. Varasemad lõpetajate liikmed on avalikes, eraõiguslikes, mittetulunduslikes ja mitmepoolsetes sektorites kõige kõrgematel positsioonidel kogu maailmas ning on väärtuslik ressurss iga uue sissetuleva üliõpilase kohordi jaoks.

Programmi nõuetele

MIDP-programm on täistööajaga kaheaastane programm. Õppekava jaguneb:

 • 12 core kursused
 • 4 valikaine kursust
 • Programmiga seotud professionaalne paigutus
 • Kliendi nurgakivi projekt

Vaja on suve erialaasetust kas Washingtonis, DC või valdkonnas, et rajada praktilise kogemusega kursustekohad.

ADMISSIONS EVENTS & VISITS

Liitu meiega veebis või isiklikult aastaringselt, et saada põhjalik ülevaade meie programmidest ja vastused teie küsimustele. Sessioonid käsitlevad ka vastuvõtuprotsessi ja nõudeid.
 • Küsi meilt kaugelt. Liitu McCourti kooli töötajate ja üliõpilastega veebivestluse kaudu, kus saate vastuseid oma küsimustele akadeemiliste küsimuste, vastuvõtu, karjääriteenuste, üliõpilaselu ja muu kohta.
 • Campus informatsioonisessioonidel. McCourti koolil on mitmed ülikoolilinnakule mõeldud infoüritused igal sügisel ja kevadel, et tulevased üliõpilased saaksid meie programmide kohta rohkem teada saada.
 • Tulevane üliõpilasesindus. Igal sügisel, McCourt korraldab tulevase üliõpilaspäeva, mille jooksul taotlejatel on võimalus osaleda klassides ja istuvad koos teaduskonna, praeguste üliõpilaste ja personaliga.
 • Kõrgharidus messid. McCourt korraldab tabelid mitmel Ameerika Ühendriikide ülikoolide messidel.
 • Vilistlased ja taotleja vastuvõttud. Tutvuge McCourti esindajatega teie piirkonnas! McCourt korraldab vilistlaste ja kandidaatide vastuvõttu New Yorgis, Bostonis, Chicagos ja San Franciscos.
 • Üksiku külastuse ajakava. Kui need sündmused ei vasta teie ajakavale, tervitame ka individuaalseid külastusi.

Täiendage oma poliitikateadmisi

Õpilased võivad valida laiendada analüütilisi oskusi, mida nad saavutavad oma põhitegevuse raames, keskendudes oma valikainete kursuste poliitikavaldkondades, näiteks:

 • haridus
 • Keskkonnakaitse
 • tervist
 • Sotsiaalkaitse
Viimati uuendatud sept 2017

Teave kooli kohta

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leadi ... Loe edasi

Our location in Washington, D.C., puts our students at the center of the policy world, giving them access to the highest concentration of policy internships and jobs, and allowing us to bring in leading policy practitioners as both teachers and speakers. Näita vähem