Magister religiooni, ühiskonna ja globaalsed küsimused (M.Phil)

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm põhineb kursused ühiskonnateaduste ja usuõpetust. Oluline osa programmi eesmärk on anda ülevaade eri viisil, mis religioon on kujundanud erinevate kohalike ja piirkondlike sotsiaalsetes tingimustes. Selle eesmärk on anda sügavamat arusaamist suhet religiooni ja ühiskonna globaalne perspektiiv ja sisaldab kursusi:

  • eetika
  • religioonisotsioloogia
  • kultuuridevahelise suhtlemise
  • inimõigused, konfliktide ja leppimise


Karjäärivõimalused

Programm pakub koolitust positsioone teadusuuringute ja hariduse. Lisaks vastab ta töökohta asutuste ja organisatsioonide kus teadmised religiooni rahvusvaheliste ja üleilmset perspektiivi ei ole vaja. Samuti on oluline juhtkonnas avaliku ja erasektori vahel.

Sissepääs requrements


  • BA või samaväärne kraad Teoloogia Ühiskonnateadused, Religious Studies või sellega seotud valdkondades.
<li>Uuring eeldab teadmisi &uuml;hes v&otilde;i mitmes maailma religioonide ja baasoskusi jooksul usu&otilde;petust.</li> 
<li>Hinne keskmine v&otilde;rdub Norra C tase.</li>

Kvalifikatsioon

Master of Philosophy Religioon, ühiskonna ja Global Issues

Rohkem infot


Magistritöö programmi eesmärk on pakkuda haridust seisukohti teadust ja haridust, nagu ka Norra ja rahvusvahelised institutsioonid ja organisatsioonid, kus teadmised religiooni rahvusvaheliste ja üleilmset perspektiivi ei ole vaja. Samuti on oluline juhtkonnas avaliku ja erasektori vahel. Magistriõpe kvalifitseerub edasisi uuringuid doktoriõppe tasandil.

Programm Master of Religion, ühiskond ja Global Issues koosneb 120 ECTS, sh magistritöö väärt 60 ECTS. Õppekava on üles ehitatud eri kursuste ja iseseisva töö magistritöö. Iga kursus koosneb 10 ECTS. Iga kursus õpitulemused ja pädevused on sõnastatud rõhutades Students' teadmisi Kesk-teaduslikke probleeme. Pädevus eesmärgid on sõnastatud sõltumatult iga objekti kohta. Õpitulemused sõnastatud kolmel tasandil; võime põhi-, võime ja hea oskus. Töö täita õpitulemuste aitab saavutada pädevuse eesmärke ning on hindamise aluseks. (Vt Organisering, arbeidsformer og VURDERING all, og emnebeskrivelsene samt vedlegget med Nivåspesifikke vurderingskriterier på 500- / 600-nivå). Uuringu eesmärgid on täidetud läbi kursused magistritasemel, 60 ECTS, sh kohustuslikku kursust teaduslike meetodite (10 ECTS). Õpilased kirjutada doktoritöö väärt 60 ECTS.

Õppekava põhineb kursused ühiskonnateaduste ja usuõpetust. Oluline osa programmi eesmärk on anda ülevaade eri viisil, mis religioon on kujundanud erinevate kohalike ja piirkondlike sotsiaalsetes tingimustes. Kursusi tuleb vaadelda lähtudes nende ruumides. Programmi eesmärk on arendada teadmisi omandanud bakalaureuse tasemel, et anda sügavamat arusaamist suhet religiooni ja ühiskonna üleilmsest perspektiivist. See hõlmab kursuste eetika, religioonisotsioloogia, kultuuridevahelise suhtlemise ja Diakoonia. Programm pakub võimalusi spetsialiseeruda vastavalt Students' endi huvides. Samal ajal on ühine alus aastal sotsiaal- ja usuõpetust. Uuring on dialoogis teadustöö teoloogia ja usuõpetuse ja teaduslikult seadustati nendel erialadel. See dialoog aitab kaasa ka mõista erinevaid teooriaid ja meetodeid, mida nendel erialadel.

Peamiste aspektide programmi keskenduvad erinevatele aspektidele globaalse ja sotsiaalse tegelased ja kontekstides religiooni. Profiil magistriõppe programmi võib kokku võtta järgmiselt: - Programm põhineb usuõpetuse / kristlikku teoloogiat. See näeb tegevuse religioossete organisatsioonide ja institutsioonidega nii allikad konflikte ja potentsiaalsed ressursid rahu saavutamisele. Programm kasutab instrumente usuliste mõistete konflikt mõõtmine, leppimise ja rahu töö.

  • Uuring põhineb ka sotsiaalteadused. Magistriõpe on ehitatud ühise alusel kohustuslik kursuste ja valikained fundaments nii uuringu jooksul religioonisotsioloogia ja globaalselt orienteeritud uuring.

Programm on uskudevahelisest suunast. In nõuete vastuvõtmise uuring eeldab teadmisi ühes või mitmes maailma religioonide ja baasoskusi jooksul usuõpetust. Uuring annab ülevaate erinevate usu seisukohti andinto kultuuridevahelise suhtluse vastu.

Iga õpilane võib profiili tema või tema õppekava valides valikained kursusi ja teema väitekirja. Programm võimaldab asjakohase valikained samale tasemele teiste ülikoolidest Norras või välismaal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

MF Norwegian School of Theology (1908) is an accredited Specialized University in the field of Theology, Religious Studies and Social Studies.

MF Norwegian School of Theology (1908) is an accredited Specialized University in the field of Theology, Religious Studies and Social Studies. Näita vähem