Magister Säästva energia Systems

Üldine

Programmi kirjeldus

Master säästva energia süsteemides

Mida jätkusuutlikkuse jaoks tähendab? Täna, jätkusuutlikkuse võti on vaja selleks, et teha vajalikud parandused energeetikas, täpsemalt nii energia kasutamise ja tarbimise. Loodusvarad on kahanenud ja on toimumas keerulisem hankemenetlused, seega tekiks vajadus on spetsialiseerunud arusaamist valdkonnas säästva energia süsteemid homme.

Kes me otsime?

 • Kas sa loovalt vaidlustada ja soovivad muuta kuidas jätkusuutlikkust mõjutab globaalne energiaturg? Kas sa leiad end mõtlesin väljaspool "kasti", samal ajal kujundades parem versioon on?
 • Kas teil on mehaanika- või teadusvaldkonna taustaga, ja otsivad edasi oma hariduse?
 • Kas otsite alustada karjääri inseneri spetsialist kõrgelt ihalda rahvusvahelise skillset?

Tule Liitu meiega teedrajav tulevik!

Informatsioon

 • Kvalifikatsioon: Master of Science in Engineering (MSc)
 • Kestus: 4 semestrit (120 ECTS)
 • New sisseastumise: 23 üliõpilast aastas
 • Režiim uuring: täiskohaga
 • Sissepääs nõuded: Teostatud bakalaureusekraad ehitus või tehnika valdkonnas; tugev inglise keele oskus
 • Õppekeel: 100% inglise
 • Alusta: programm algab alles septembris

Miks õppida meie juures?

Master säästva energia Systems programmi eesmärk on anda õpilastele erinevatest inseneriteaduse aladele sügavam arusaam sellest, kuidas arendada, kava ja turule tõhusamad tehnoloogiad säästva energia tootmise ja muundamise, samas varustada õpilased vajalikud oskused, et saada rahvusvahelise insener.

Tuum programm on keskendunud taastuvenergia, nagu fotogalvaanilised elemendid, tuul, hüdroenergia ja biomass ja kuidas neid kasutada tõhusalt. Nagu näiteks, programm annab üliõpilastele nii tehniline ja praktiline lähenemine, mis on vajalik, kui tegemist on erinevaid küsimusi. Näiteks siis oleks sobiv oskusi, et suhelda protsess insener terasest tootmisettevõte või päikese poole, ja oleks võimalik täpselt pakkuda energiasäästlik (kokkuhoid) lahendus.

Praktika orienteeritud Programme

Selle University of Applied Sciences, teeme tihedat koostööd kohaliku tööstuse ja ettevõtted piirkonnas, samuti erinevate rahvusvaheliste ones. Need ühendused võimaldavad teil õpilane, et arendada kõrgelt-pärast oskusi, nagu te omandada praktilisi, käed-kogemus, mis lõppkokkuvõttes suurendab tööhõive määr. Lisaks interdistsiplinaarne ja rakendusuuringute projekte võimaldab teil tugevdada suhteid kohaliku tööstuse ja rahvusvahelised firmad kogu oma õpinguid.

Sihtgrupp

See programm on suunatud lõpetajatele, kes on bakalaureusekraad (või samaväärne vähemalt 180 ECTS) ehitus või muu tehnilise eriala.

Aastane tarbimine on 23 üliõpilast aastas. Õpilased on valitud põhineb kirjaliku avalduse ja küsitlust (s). Tänu rahvusvaheliste programmide ulatust, meie eesmärk on pakkuda õpilastele mitmekesist õpikeskkonda, mis koondab kohalike Austria õpilased ja üliõpilased kogu maailmast.

School of Engineering and Environmental Sciences

Master säästva energia Systems pakutakse Wels Campus, School of Engineering and Environmental Sciences, mis on osa University of Applied Sciences Upper Austria. Wels on ajalooline linn tugeva tööstuse ja pakub võrratuid töövõimalusi. Wels asub kaunis piirkonnas Ülem-Austria. Palun järgige linke Lisateavet Wels ja Ülem-Austria.

Kvalifikatsioon ja tulevase karjääri

Fookus programm on üles ehitatud põhimõtted, kuidas juhtida nõudlus ohutu, majanduslikult tõhus säästev energia süsteemid. Seetõttu õppekava sisaldab kursusi, mis rikastavad õpilaste teadmisi sellistes valdkondades nagu kasutamist taastuvaid energiaallikaid, energiasüsteemide ja jaotus, nii tehnilisi teadmisi ja praktilisi oskusi arengut. Lisaks kursusi, mis hõlmavad selliseid teemasid nagu äri energia, õigusraamistiku, nii ELi ja rahvusvahelistele määrustele ja ökoloogiline hindamine energiavood uuritakse põhjalikult.

Tänu rahvusvahelistele käesoleva programmi osa kursuste keskendub rahvusvaheliste läbirääkimiste, kultuuridevahelise suhtlemise ja kohanemist ja arengut keeleoskus. Koos kursused, mis on mõeldud tugevdada õpilaste pehmed oskused ja mooduli ärijuhtimine, nende võimaldab lõpetajate toota, levitada ja arendada kaupade ja nõu, mis puudutab projektide valdkonnas energeetikas ja säästva energia, ühes (muu ) riikliku valdkonnas.

Lõpetajad on võimelised:

 • Kombineeri tehnilise oskusteabe majanduslikud põhimõtted
 • Rakendada ja haldama teadusprojekte vastavalt kaasaegse juhtimise meetodeid
 • Consult pangad / kindlustusseltsid küsimustes, mis sisaldavad tsiviilõiguse, leping, äriõigus, patendiseaduse, konkurentsi eeskirjad ja kohustused küsimused

Lõpetajad töötavad (vanem) Engineers või projekti juhid energiatõhususe valdkonnas, kus nad suudavad tuvastada potentsiaalse energia säästmise ja / või energiatõhususe või projekti planeerimise ja realiseerimise säästva energia elektrijaamad. See tähendab, et lõpetanud saavad leida töökohta:

 • Energiamahukad tööstusharud nagu koos kommunaalteenuste ettevõtted
 • Energia nõustamine
 • Energy Engineering süsteemide nagu elektrijaamades või fotogalvaanilise
 • Energia tehnik

Lõpetajad ülesanne võiks olla:

 • Planeerimine ja mõista suurte generaatorid, töö tuuleenergia, hüdroenergia
 • Identifitseerimine energiasäästu potentsiaali soovitusel asjakohaseid tooteid / süsteemid
 • Rakendamine energiatõhusate projektid
 • Käitamise ja hooldamise energiasüsteemide
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the r ... Loe edasi

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the requirements of regional scientific and research needs. Näita vähem
Wels , Steyr , Hagenberg , Linz + 3 Rohkem Vähem