Sõiduki ehitus on lai ala inseneriteaduse ajendatud üha suureneva liikuvusega maailmas. Transport peab siiski silmitsi väljakutsega minimeerida keskkonnamõju, mis nõuab uusi ja innovaatilisi lahendusi ja võimelised insenere. See on valdkond, mis pidevalt nõuab spetsialiste, et muuta üleminek säästvale maanteedel ja raudteedel tulevikus.

Programmi ülevaade

Programm hõlmab kahe spetsialiseerumise; Maanteesõidukite ja Rail sõidukeid. Mootorsõiduk spetsialiseerumine sisaldab kõiki maanteesõidukite põhirõhk autod, veoautod ja bussid. Raudteeveerem spetsialiseerumise süsteemi aspekt on väga oluline, sest eri osade raudteesüsteem - sõiduki, track, elektrifitseerimise ja signalisatsiooni - kõik tugevalt mõjutavad üksteist. Sõiduki Engineering programm on õpetanud inglise ja põhineb loenguid, kodutööde, simulatsioonide ja eksperimendid.

Lõputöö

Viimistleda oma õpinguid sa läbi sõltumatu lõputöö ajal viie kuu jooksul. See võib olla kas läbi ülikoolis või, sagedamini, kell ettevõte. Õpilane on soovitatav aktiivselt otsima sobiva doktoritöö projekt tööstuses ja KTH annab abi ja sobiv kokkupuutepunkte.

Karjäärivõimalused

Programm annab suurepärase aluse karjääri globaalne autotööstus, Consulting ettevõtted kui ka ülikoolides. Koostöö Rootsi autotööstus ja osakonna Sõidukite ja Aeronautical Engineering on väga lähedal, ja seal on mitmeid suuri käimasolevad teadusuuringute programmide kus KTH, peamised tootjad ja transport manustamist ei ole.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi