Magister süsteemitehnika sardsüsteemide

Üldine

Saadaval 9 asukohta

Programmi kirjeldus

Master in Systems Engineering Embedded Systems

HSN Magister Systems Engineering Embedded Systems

Systems Engineering on laialdaselt tunnustatud meetod süsteemide arendamine sellistes tööstusharudes nagu auto- ja õli, arvutid, võrgu, side, teadus- ja arendustegevus.

Mis on Systems Engineering

Complex tööstus-projekte nõuda osalemist mitme erialadel. On väga oluline, et kõik sellistes projektides osalejate kasutavad sama metoodikat, et nad kasutavad ühist keelt, et igaüks mõistab.

Systems Engineering on valdkonnast, kus teadmisi, kuidas arendada keerukaid tooteid parim viis on kogutud ja edasi arendada.

Metoodika ja süsteemid mõtlemine, mis paneb meid positsioon, et kapten keerukust, mis on vajalik, et luua hea, usaldusväärne ja ohutuid tooteid, et turg on taotleva tulevikus olla elulise tähtsusega kaasaegse tööstusliku tootmise.

Seega on meil soov suurendada meie võimet luua uusi täiustatud tooteid, mis kuuluvad nõuded funktsionaalsus, töökindlus, ohutus ja tulevikus ka pikk jada üha tähtsamaks keskkonnanõuetele.

Mis on Embedded Systems

Enamik arenenud tööstustooteid täna sisaldavad üha rohkem arvutusvõimsust.

See areng sisseehitatud arvutusvõimsus on nn Embedded Systems.

Ühine valearusaam on, et andmed võimsus (arvutid) eksisteerib vaid arvuti. See ei ole kaugeltki tõsi. Arvutid tulla rikkalikult tüüpi ja suurusega ning on sageli ehitatud kaasaegseid tooteid, et parandada ja laiendada kasulikkust tooteid inimestele, kes ei kasuta neid. Keerukust ka areneb, kuna me esitame suuremaid nõudmisi süsteemid. See reaalsus on see, mida me tahame, et valmistada ette meie õpilased meie magistriprogrammi.

Parim näide toode on pidev kasv funktsionaalsus on auto.

Täna võib leida 25-30 arvutid tavaline auto. Mida rohkem arenenud ja kalleid autosid saab olema palju rohkem. Kõik need arvutid on vaja programmeerida ja seotud mehaaniliste ja elektrisüsteemide auto. Funktsioonide loetelu järjest suureneb, kuna uusi autosid on turule.

Sardsüsteemide tegeleb varustamise arvutusvõimsus, mis on vajalik, ja et seade töötab nagu ette nähtud.

Info programmi

See programm on 2-aastase täistööajaga programmi. Kuigi USN on teiste kapten programmid, mis sisaldavad osaajaga töötamise kohaliku tööstuse, see ei ole osa programmist Systems Engineering Embedded Systems.

Meil aga on tihedas koostöös kohalike tööstuse Kongsberg piirkonnas. Oma viimasel semestril meie õpilastel on võimalus teha oma magistritöö koostöös meie tööstuse partnerid.

Systems Engineering sisseehitatud süsteemid on põhjalikud kursused Embedded Systems ja on ka väiksemaid Systems Engineering. See tähendab, et õpilased on lubatud arendada riistvara ja tarkvara põhiste rakenduste ja saab aru, kuidas need töötavad Systems Engineering kontekstis.

Unikaalne meister

See 2-aastane programm on ainulaadne, ka rahvusvahelises kontekstis. Projektitöö kasutatakse laialdaselt programmi kaudu. Loengud ja ka kõik kirjanduse on inglise keeles, midagi, mis on toonud kaasa järjest rohkem huvi rahvusvahelistele üliõpilastele.

Viimati uuendatud November 2016

Teave kooli kohta

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universit ... Loe edasi

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universities. Näita vähem
Drammen , Porsgrunn , Rauland , Hønefoss , Porsgrunn , Bø i Telemark , Kongsberg , Horten , Hønefoss + 8 Rohkem Vähem