Magister Seismoloogia-

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Seismoloogia-

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad on tsiviilehituse või sarnased programmid; kõrghariduse, tunnustatud ELi; keskmine hinnang Diploma - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 aastat (3 semestrit).

DIPLOM: Master Seismoloogia-.

See Master 's programmi eesmärk on edendada ja süvendada ehitusinseneride kvalifikatsiooni valdkonnas anti-seismilised turvalisuse hoonete ja rajatiste ajal kujundamisel ja rakendamisel.

Bulgaaria ja paljudes teistes riikides on aktiivne seismiline tegevus oma territooriumil, mis eeldab, et nad peaksid olema kaitstud selle hävitava loomulik nähtus.

Võttes erimeetmete käigus disain hoonete ja rajatiste vastu seismiline tegevus on seotud üks peamisi nõudeid investeerimisprojektide - kindlustada inimeste tervise ja elu.

Programmi rongide spetsialistid valdkondades geofüüsikalised ja maavärin inseneri, kes on võimelised hindama, ennustades ja vähendades maavärinad.

Koolitus sisaldab kursusi paljudes valdkondades, mis on seotud struktuuri analüüs ja disain, geomechanics, riskijuhtimise. Õppevaldkondades on keskendunud arvutuslikke mehaanika, integratsiooni ehitusprojektid, analüüsi usaldusväärsust ja riskide vähendamiseks, jälgides käitumist hoone süsteemide kavandamise informaatika ja keskkonnaaspektide seismilise riski.

Lõpetanute "Seismoloogia-" kapten programm võib leida erialast arengut:

  • Spetsialistid, inseneride era- või avalik-õiguslikud organisatsioonid, teadlased ja akadeemilise kogukonna disaini valdkonnas seismilised valdkondades; - Disainerid, tehnoloogid, turunduse spetsialistid, eksperdid, tehnilised juhid, konsultandid ja juhid avaliku ja erasektori ettevõtted, kutseliidud, avaliku ja rahvusvaheliste institutsioonidega; - Pead Remondi- ja rekonstrueerimistööde, võimendus ja taastamine, ohutu töö ja tehnoloogilise toe hoone süsteemid; - Spetsialistide kontrolli kvaliteedi ehitus, rahvusvaheliste organisatsioonide arengut koodid, standardid ja juhised, samuti konsultatsioonifirmad.

Märkus: tasusid € 1000 poolaasta ELi üliõpilaste ja 2000 € semestris kolmandate riikide üliõpilastele. Kõik suurepärased üliõpilased õppida tasuta ükskõik tasud.

Õppelaenu teavet võib leida selle lehe: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Näita vähem