kapten sisearhitektuur

At Master Interior Architecture õpid arendama kontseptsioon ruumi põhineb oma ideid ja kunstilise nägemuse ja mõistma, et mõiste.

mina

Mida see Master Interior Architecture pakkuda?

Taju ja sõnavabaduse arhitektuuris interjöör

Mis teeb teatud kohas nii omane? Kas see on kerge, kuuluvad kindla nurga all läbi klaasi aknaid? Materjali ja värvi toolid, lauad, kardinad, seinad, põrand? Konkreetsete helide ruumis? Puudutus, lõhn asju? Inimesed…? Fenomenoloogiline aspektide kindlaksmääramiseks atmosfääri interjööri.

Core

Sisustus meie Master Interior Architecture ole nišš, nüanss või aspekt arhitektuuris, vaid põhimõtteline suhtumine ümbritsevasse maailma. Tuumaks Master on arusaam koht kõigis oma ilmingutes, enne kui hakkate muuta see tõttu muutuvatele vajadustele ja nõuetele.

Mida õppida?

Õpid arendada kontseptsiooni ruumi põhineb oma ideid ja kunstilise nägemuse ja mõistavad, et mõiste. Oluline osa on, kuidas esitada oma järeldused oluline osa oma arhitektuuri. Igal loovutamise palutakse teil teha seoseid oma töö ja teiste vahel oma töö ja publik. Ka siis aktiivse panuse koostööprojektides. Kahe aasta jooksul õpid Maastrichtis saad võimaluse süvendada oma projekteerimise oskused, isiklik tõlgendus professionaalne olukord ja kunsti annet. Sa saada teema teadmisi, arusaamu ja oskusi vastavalt oma rakendusuuringuid.

Keeled

Inglise keeles.

Kelle jaoks?

See kaheaastase magistriõppe programm on avatud, kui teil on bakalaureusekraad Arhitektuurne projekteerimine, või teise bakalaureuse programmi, ja kui sul on soovitud tarbimist pädevust.

Maht

Tavaliselt siis õppida ja töötada Akadeemia umbes 20 tundi nädalas. Lisaks on teil õppida kodus umbes 20 tundi nädalas.

Ainepunktid

Programm sisaldab 120 Euroopa ainepunkti kokku.

KESTUS

Täistööajaga ajaks kahe õppeaasta, alates septembrist kuni juulini.

Esimene aasta

Oma ateljee

Esimesel aastal siis töötab oma ateljee, kus sa täita hüpoteetiline ülesandeid ja kui te hindate oma projekteerimise protsess samm-sammult oma õppejõudu. Nende ülesannete siis uurib olulisuse, kerge, aja, ulatuse ja koosseisu.

Assigments

Alustame ülesande ekskursioonidega erinevatesse paikadesse, kuhu testida neid oma meeli ja uurida seda meie aeg on meeleseisund, seest. Sa teadus koht anatoomia, esile empaatiat ja ehitada mõistmist. Sa sõnastada eesmärk, kuidas viia tasakaalu koreograafia otstarbekalt ja sa seletama tähendust nagu ehitatud struktuuri selgesõnaline olulisuse. Nende ülesannete teoreetilised uuringud ja analüüs võtmeroll.

Sinu lõputöö

Lõplik kapten hindamine

Teisel aastal te keskenduda oma väitekirja ja viimane töö tükis. Sinu lõputöö on viimane kapten hinnangu. Selle hindamise siis tõend, et teil on võimalik elukutsega. Sa positsiooni enda sisearhitekt ja esitada teile välismaailmaga nii et saate luua alus tulevasele karjäärile. Samuti pakub võimalust kriitilise panuse debatti ja on väärtuslik edasise arengu valdkonnas.

Tasuta valida

Teema oma lõpliku projekti vabalt valida, kuid siiski suhteliselt lähedal laiemas tähenduses interjööri. See on hüpotees asulas kontekstis. Artiklite valiku ja motivatsiooni oma lõputöö on osa lõpetamist kava, mis esitatakse. Sa pead sõlmida koht ja peamine idee kavatsusest.

Lõputöö ja anatoomiliste mudel

Sinu lõputöö koosneb kahest omavahel seotud tasandit: doktoritöö ja anatoomilise mudeli. Töö aluseks peab olema oma projekti, mis põhineb keele ja teoreetilise uurimistöö ajaloolised, filosoofilised, kultuuri ja sotsiaal-poliitilises mõttes. Anatoomilise mudel on konkreetne rakendamine oma kavatsusest ja hõlmab kõiki ruumilise elemente.

Meeskond õppejõud

Master töötab koos juhtivate spetsialistide: arhitektid, sisearhitektid, esindajad teistes valdkondades nagu kunstiajaloolased, maksimaalse seoses praeguste arengute panus oma erialaseid teadmisi ja töökogemust.

Diplom ja kinnitus

Kui oled edukalt läbinud programmi saad aste Master of Interior Architecture. Aste on liidu poolt tunnustatud Hollandi Sisearhitektide (BNI) ja saad registreerida pärast kaheaastase praktika perioodi Foundation Arhitekt Register (Stichting Bureau Architectenregister).

Akadeemiline ja eksami korra (avatud õppevahendite)

Akadeemilise ja eksami korra (mille edaspidi hollandikeelse lühendina on avatud õppevahendite) esitama kõik andmed, mida on vaja sisu kohta muidugi akadeemiline toetust ja kuidas läbiviijaks on. Need sisaldavad ka informatsiooni vastuvõtu nõuded. Lae alla pdf fail praeguse avatud õppevahendite (hollandi keeles) selle õppeaasta.

Vastuvõtutingimused

Olete vastuvõetav, kui olete lõpetanud bakalaureuse kraad Arhitektuurne projekteerimine, või teise bakalaureuse programmi, kui teil on soovitud tarbimist pädevust. Kui te ei suuda neid vastuvõtu nõuded on teil võimalus taotleda sisseastumiseksam. Selleks saatke portfelli ja kaaskirja programmi sekretariaat. Kõik õpilased, kes on vastuvõetavad kutsutakse juulis omastamise hindamise.

Sissepääs menetlus

Niipea kui oleme saanud oma taotluse vorm Kutsume teid impordi protseduuri, mis koosneb järgmistest etappidest:

  1. Eelvalik põhineb teie motivatsioonikiri, diplomi ja digitaalse portfelli.
  2. Motivatsiooni intervjuu ja hindamine oma portfelli.
  3. Praktiline töö.

Kui te kaotate eelvalik (1) Kutsume teid omastamise hindamise, mis toimub Maastrichtis terve päev *. Selle päeva jooksul saate katsetada oma sobivust programmiga. Saate näidata ja arutada näited töö oma haldusalas vastuvõtukomisjoniga (2). Viimases osas on praktiline töö, mille määrab vastuvõtukomisjon (3).

  • Või läbi Skype, kui elad välismaal ja ei ole võimalust tulla Maastricht.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Zuyd University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,060
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date