Magister sisekujundaja arhitekt

Üldine

Programmi kirjeldus

Arhitekt Sisekujundaja näitab loovus ja julgus. Ta suunas, renoveerib, taastab elu koht pakub uusi lahendusi, targad, esteetiline. Ühendades tundlikkus ja tehnikat, ruumi disainer pakkumisi, mis on need täpselt kirjeldused, kohandatud lahendusi elustiili isikute rühm või tegevuses äri vastavalt materjali piirangud, eelarve ja keskkonna-spetsiifilise ruumi.

See on kutseõpe kõrge põhineb loovus, professionaalsust ja ka teadmiste omandamist ja kultuurilisi oskusi, sotsioloogilised, semiootiline, filosoofiline, visuaalne (joonistamine, värvi, mahud), graafikud, infographics, kontseptuaalne, loominguline tehnilised, õigus-, kirjeldav.

Õpetamise aluseks on põhimõte teoreetiliste kursuste ja isiklikku tööd teha üliõpilase (kursuse teise), mis vastab täpselt ja suunatud taotluse õpetajat (teadus, viited, aruanded , näitused külastused, näidud, visandid ...). Pedagoogika see koolitus on luua lähenemise ja transversalities vahel õpetatavate umbes teemadest loominguline töötuba sisearhitektuur või stsenograafia.

Suur projekti teise aasta, mis võimaldab valideerimine diplom peaks olema võimalus valida vahel "sisemine arhitektuur" ja "stsenograafia", või ühendada kaks arvesse multifunktsionaalne projekti. Praktikal 25 nädala kohustuslik koolitus amet annab õpilasele võimaluse olla kontaktis professionaalne reaalsus. See hõlbustab tulevikus integreerumist tööellu, integratsiooni multidistsiplinaarse meeskonnad, uuringuid või arhitektuuri asutuste kontorid, sisearhitektuur, disain, moedisain agentuurid, loov ja suhtlemist.

Koolitus eesmärk:

Mastering metoodika väljatöötamise projekt: teadusuuringute, analüüsi, programmeerimine, teostatavust, kavandamise, rakendamise, kommunikatsiooni projekti tehniliste dokumentide ettevalmistamist, normatiivne, kirjeldav. Kinnitada kaks kraadi: pealkiri riigi poolt tunnustatud Level II ja rahvusvaheline diplom (Bac 5).

sisenemise nõue:

Hoia pealkirja või diplomi tasemel II (bakalaureuse-, bakalaureuse-) ning kes on läbinud põhikooli kolme aasta kõrghariduse valdkonnas sisearhitektuur või disain ruumi.

Trades:

Arhitekt Interior Designer on loominguline ruumi olemasolevate hoonete. Ta kujutleb planeerimise ja projekteerimine seotud majapidamise käitumist, kultuuri ja inimeste spetsialistid. See on seotud nii erinevates valdkondades nagu eluase, töökohad, (teenindus-, kaubandus-, tööstus-), kohad ja vastuvõtukulud, üürike arhitektuuri (lavakujunduse, sündmused, stand) ja mööblidisaini .

Tunnistus endine õpilane Master Designer Interior Designer:

Anne-Sophie

"Pärast aastast Manaa, Ma olen BTS Design Space Autograf kooli. Hiljem, kui ma tundsin head Autograf ja et ma saaks kinnitada minu bakalaureuse võrdsuse, jätkasin ma Master of Interior Designer arhitekt. Need moodustised on selgelt õpetas mulle, et paremini mõista ruumi kasutada oma silma ja on refleksid, et töökohal on oluline.

BTS Design Space, professor ja maastikuarhitekt Fuchs Magali õpetas mulle põhitõdesid ja otsustavat etappi sisekujundaja: vaadata ruumi ja dekodeerida see, kaaluda selle asukohta ning selle ajalugu .

Master loogiline jätk BTS Space Design, see erialakoolituse tugineb ideedele varem omandatud rohkem iseseisvust. See on rohkem keskendunud töökohal ja valmistub tööjõu partnerluse kaudu Autograf ja mõned ettevõtted.

Ajal oma esimese aasta Master, meie kaks soovitajat koolitajad Frédéric Dupressoir professor / arhitekt DESA ja Marie Begel, õpetaja, disainer ja kolorist, on loodud koostöö kooli ja Post Autograf saavutada "uurimisprojekti ". See oli "ümber kujundada" ja mõelda Postkontorid maapiirkondades. See kogemus on võimaldanud meil astuda reaalne nõudlus ja kaitsta meie ettepanekuid žürii spetsialistid.

Täna, tänu Autograf ja Pierre-Yves Gräffe (arhitekt, disaini stuudio professor ja tehnilist teostatavust), et juba mitu aastat, ma töötan arhitektuuri ja disaini agentuur FDL on Pekingis asuv minu ustav seltsimees Thomas, kes samuti järgis sama loomulikult kui mind Autograf. Töötame erinevate projektide kogu Hiinas baarid, raamatupoed, 5 tärni hotellid, kauplused, kinod, korterid ... Sa peaksid teadma, et Hiina on töö kiirus, mis oluliselt erineb meie omast. See on kiirendatud, mis nõuab Kohanemisajal tugi ja suur aku. Kõik saadud teadmisi koolis on väga olulised, sest nad on pidevalt häirivad töökohal.

Näiteks rakendamise etapis APS (eelprojekti) Hiinas jaoks 500m2 võib projekti läbiviimiseks 4 päeva: 1. päev: uuringud ja viited pilti otsingud.

  1. päev: mõtestamine ruumi Autocad. Päev 3: 3D modelleerimine ruumi.
  2. päev: ettekanne power point laudadega kliendi materjale. Need erinevad etapid arendusprojektid on identsed, et me õpime koolis.

Pealegi, nagu igal arhitektuuribüroo, suulise ettekande projekti on oluline ja peaaegu konstantne. Daily, et olla veendunud põhjustel, mis viis meid eelistavad teatud tüüpi disain teisele. Nüüd ma mõistan, miks treenerid on alati rõhutanud muudab meid tööle ja parandada meie võimet väljendada end suuliselt. See tähendab, et me mängime palju koolis ja amet, sest me mõistame wildest kujunduse. Hiina kliendile meeldib originaalseid ideid. "

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations val ... Loe edasi

Fondée en 1982 et située au cœur du 20ème arrondissement de Paris, Autograf, école historique dans les domaines du Graphisme, du Digital, du Design d’Espace et du jeu vidéo, propose des formations validées par des diplômes d’état ou reconnus par l’état. Ecole à taille humaine, chaque étudiant bénéficie d’un accompagnement individualisé par les professeurs et l’équipe pédagogique. Näita vähem