Magister sotsiaal- ja kultuurantropoloogia

Kas sa oled huvitatud Antropoloogia ja teemasid, nagu arenguabi, kultuuri, identiteedi, religiooni ja säästev areng? Kas te eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite programmi sotsiaal-ja kultuuriantropoloogia võiks olla just see, mida te otsite. Miljonid inimesed üle maailma elab vaesuses ja sõjas. Kuidas nad annavad tähenduse nende olemasolu ja milliseid strateegiaid nad kasutavad, et saavutada parem elatustase ja vabaduse mõttes? Ränne näib olevat viimane võimalus meeleheitel inimesed. Mida pagulaste ja varjupaika taotlevate isikute leid oma uue kodumaa ja kuidas nad tervitavad kohalikud rahvad?

õppekava


Master SCA võimaldab õpilastel arendada ja tugevdada oma teadusuuringute mahu, samas ankrusse teoreetiline paradigma inimeste turvalisus. Programm uurib küsimusi, nagu vaesus ja ränne, säästev areng, religiooni ja identiteeti.

Programm algab põhjalik teoreetiline orientatsioon inimeste turvalisus. Poole selle orientatsioon, siis spetsialiseeruda kahel profiilid: Ehitamine identiteete ja Arusaam kuulumine või Arengu ja ühiskondlikud muutused. Endine kaldub kultuuriantropoloogia viimane suunas arengu sotsioloogia.

Aasta teisel poolel õpilaste käitumist välitööd teadus- oma magistritöö, kus neile meeldib umbes 3 kuud. Vaata filme tehtud üliõpilased oma välitöid.

Karjäärivõimalused


Meie programmi eesmärk on aidata teil rahuldada maailma, kus ametijuhendid on toimumas kiired muutused. Antropoloogid mängivad olulist rolli paljudes valdkondades, mis on seotud arengu, juhtimise, sotsiaaltöö, kultuur ja haridus, mis tuginevad analüütikud ja teadlased, kes on sügav ja nüansirikas arusaamist kultuuridevahelise tundlikkuse ja kultuurilise identiteedi teket.

Ulatuses töökeskkonna paindlikkust soodustada selle programmi peegeldab rõhku mitmekesisust, iseseisvat mõtlemist ja globaalse, terviklikku teadmiste, mis iseloomustab uuringu antropoloogia. Nagu antropoloog, oma teadus-ja analüütilised oskused koos kultuurilist mõistmist saada teile laias valikus karjäärivõimalusi alates uuringuid akadeemiline või mitte-akadeemiliste asutustega, et valitsusväline organisatsioon või riigiasutus töö arendamine, abi, juhtimise, nõustamise eraettevõtete ja ajakirjandust.

Intensiivset koolitust ja praktilisi in-the-valdkonnas teadustöö kogemus teile kasu see programm seisab teil hea asemel, et konkureerida teiste koolitatud ühiskonnateadlased. Tööandjad hulka UNESCO, War Child, UNICEF, kohalike ja riiklike valitsusasutustega, kohalike ja riiklike ajalehtede, riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete ja valitsusväliste organisatsioonidega. Muud valdkonnad, kus on sul võimalik leida tööd on inimressursi, kultuuridevahelise suhtluse, turism ja muuseumi sektoris.

Rahvusvahelised õpilased


Taotlejad, kellel on rahvusvahelise bakalaureusekraadi

Master 's Õppekava in Social & Cultural Aanthropology on rahvusvaheline programm. Et pääseda, peate hoidke bakalaureuse kraadi akrediteeritud teadusülikool Antropoloogia või seotud distsipliini. Sul peab olema olnud kvalitatiivne sotsiaalteaduslikud uuringud metoodika ja häid hindeid. Teil on vaja ka suurepärast tööd inglise keele oskus ning seda tõestada kas IELTS test (antud British International Inglise keel Testing Service; minimaalne punktisumma 6.5) või TOEFL (American Test inglise keele kui võõrkeele; minimaalne punktisumma 580 paberil, 237 arvuti baasil või 92 Interneti-põhine). Erandid keele test nõuet tehakse vaid üliõpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date