Hakka parim teadlane ja õpetlane, et võite olla! Meie Master programmi Social Psychology võtab multidistsiplinaarse lähenemise mõistmiseks põhiliste sotsiaalsete psühholoogilised protsessid. Asja mõte on see, et uusi teadmisi inimeste käitumise võib mõista täielikumalt, hõlmates evolutsiooniline, kognitiivse ja sotsiaalse struktuursete perspektiive arvesse uuring erinevaid sotsiaalseid ja psühholoogilisi nähtusi. Sealhulgas ise protsesse, inimestevahelised suhted, ja liigisisest ja grupp nähtused. Sotsiaalpsühholoogia on seetõttu oluline tegur lugematuid olukordi ja seaded.

PROGRAMMI ÜLESEHITUS

Esimesel aastal, kursused keskenduda aluspõhimõtete ja arenenud oskused, sealhulgas meetodeid, statistika ja kirjalikult; Sul on ka täielik rühma baasil uurimisprojekti. Teisel aastal integreerib teadmisi ja paneb selle laiemas, multidistsiplinaarne kontekstis; siis täielik kaks teadusprojekte ja kirjutada väitekirja kulminatsiooniks oma magistrikraadi. Õppetöö toimub väikestes kogustes ka seminaride, töötubade ja üksikute Mentorlus. Meie õppejõud on rahvusvaheliselt tunnustatud erinevates valdkondades. Programmi funktsioonid erivahendite, sealhulgas eriotstarbeline laboratoorium ja tööülesannetega ruumi, ja on tõeliselt rahvusvaheline iseloom: kõik õppetöö on inglise keeles ning üle poole meie õpilased on pärit väljaspool Madalmaid.

Oma tulevast karjääri

Selle sotsiaalpsühholoogia lõpetanud, saate töötada kolledži või ülikooli seaded, erasektoris konsultant, teadlane või juht või valitsuse ja mittetulundusühingutele, projekteerimine ja hinnata poliitikat ja programme hariduses, konfliktide lahendamine, keskkonna kaitse jne Võite jätkata oma õpinguid doktoriõppe tasemel.

ERI Vastuvõtutingimused

Kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi psühholoogia või seotud valdkonnas ja on arvestatav huvi teaduse vastu. Te peate täitma loovutamise osana impordi protseduuri, mis peab toimuma järk-järgult vähemalt "piisava" Tuleb tunnistada, et programmi. Lisaks peate valdama inglise keelt.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date