See Master Degree Program on välja töötatud juhtimise kraadi sünergiat aladel sport, kultuur kui ka ürituste korraldamine koos tugeva rahvusvahelise tähelepanu. Programm on täiesti õpetatakse inglise keelt emakeelena kõnelevate riigist Inglismaal, Iirimaal, Kanadas ja Austraalias muuhulgas nii ülikoolide kui ka äri valdkonnas. Põhirõhk asub strateegiliste ja juhtimise oskusi. Kesk seda programmi analüüs ja kontseptsiooni, samuti uuringud sättumuse alusel. Mis lisamine olemasolevate teaduslike arutelude ühtsust teadus- ja teema on tagatud. See viib ainulaadne interdistsiplinaarne lähenemine mastering elemendid ja struktuurilised sätted juhtimisega seotud spordi, kultuuri ja üritused ettevõtetele.

Core Concept

Keskmes kapten programm on kolm põhilist mõistet - strateegiline juhtimine, teadus-ja juhtivtöötajate valdkonnas sport, kultuur ja ürituste korraldamine ja tulevikku suunatud fookus vabatahtlik akadeemilise moodulid. Õpilased saavad valida kursusi sellistes valdkondades nagu saal juhtimine, sihtkoha juhtimine, strateegiline ürituste korraldamine, strateegiliste projektide väljatöötamisele, urbanistika ja linna arengut.

Põhjalik Social Leadership ettevalmistamine

Sotsiaalsed oskused "koolitus on teine ​​osa programmi. Erilist rõhku pannakse juhtimise koolitus, eriti kultuuridevahelise kontekstis. Rahvusvahelise õppereis julgustab teema oskusi, samuti sotsiaalse ja kultuurilise pädevuse meie lõpetajatele. Kuna tihe seos praktilise teema rakenduse Programm vastab erilist kvalifikatsiooninõuded erinevate karjääri valdkondades rahvusvahelistes sport, kultuur ja ürituste korraldamine.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
363 EUR
Hind semestris
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date