Magister statistika kaugõppe teel

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Alates akadeemilisest aastast 2014-2015 on statistika magistriprogrammi pakutav kaugõppe (DL) programm järk-järgult pakutud ülikoolilinnaku programmi kõrval ja paralleelselt.

DL-i programmi registreerimine tähendab seda, et üliõpilaseks võtate programmi kaugelt ehk kodust, töökohast või peaaegu igas kohas, kus on juurdepääs internetile.

In-ja-campus programmi pakutakse paralleelselt, sünkroniseeritud nii palju kui praktiliselt teostatav ja maksimaalse paindlikkuse. See on võimalik, et vahetada on-campus ja off-campus programmid.

Sisu ja õpitulemuste piires ja kursused on identsed.

Praktikas on uuringukoormus osutunud liiga raskeks, et kombineerida täistööajaga programmi (60 ainepunkti) tööga. Osalise tööajaga programmi ühendamine 30 ainepunkti (osalise tööajaga) tööga eeldatavasti on teostatav.

Hindamine ja läbivaatamine

Kaugõppe programmi seadmisel on üks peamisi põhimõtteid, et hoida seda võimalikult lähedal ülikooliprogrammi programmidele, mitte ainult selle sisu ja õpetamismeetodeid, vaid ka õpilaste hindamise viisi. Seega, selles etapis rakendamist, eksamid toimuvad kõigi õpilaste loengusse.

Reisi- ja majutuskulusid peab täielikult maksma üliõpilane ise, ilma erandita. Mõned põhilised praktilist abi (peamiselt noortehotellide ja naabruses asuvate hotellide kontaktandmed) pakuvad meie haldusasutused.

Põhimõtteliselt on kaks võimalust. Üks võimalus on osaleda kõikides eksamikohtades pärast iga semestrit (jaanuar ja juuni) ja vajaduse korral uuesti läbivaatamise perioodil (augusti keskpaik - septembri esimene nädal). Kui see ei ole võimalik siis võiks valida võimaluse võtta kõik eksamid augustis-septembris jooksul.

See viimane võimalus ei ole aga soovitatav, sest eksamiagramm on väga koormatud ja pealegi ei võimalda see valik ühe eksamiga eksamit.

Õpilased võivad valida spetsialiseerumise vahel:

  • Biostatistika / ICP biostatistika
  • bioinformaatika
  • Epidemioloogia ja rahvatervise metoodika

Vastuvõtutingimused

Diplomi nõuded

Õpilastel peab olema bakalaureusekraadiga samaväärne ülikooli diplom või diplom või kõrgharidusdiplom (180 ECTS ainepunkti).

Sissepääs võib anda otse tingimuslikult või kaudselt viimistlemise järel ettevalmistava programmi.

  • Belgia ülikoolist matemaatika, füüsika, arvutiteaduse, keemia, bioloogia, bioteaduste, bio-, äri-, tsiviilehituse omandatud akadeemilise bakalaureuse õppejõud on otseselt lubatud.
  • Matemaatika, füüsika, arvutiteaduse, keemia, bioloogia, bioteaduste, bio-, äri-, tsiviilehituse, meditsiini, sotsioloogia, psühholoogia, tehisintellekti, bakalaureusekraadi omanike taotlused matemaatika põhi, kuid piisavalt tugeva taustaga biotehnoloogia ja teiste ülikoolide statistika hindab kandidaadi akadeemiline rekord programmi eksamikomisjonis eraldi.

Sõltuvalt varem omandatud diplomist peate võib-olla tegema ettevalmistusprogrammi.

Keelenõuded

Kandidaadid, kes soovivad registreeruda inglise keele magistriõppes, peavad näitama inglise keelt hästi, nii kirjalikult kui ka räägitult. Inglise keele oskust peab kinnitama hiljutine skoor inglise keele kui võõrkeele test (TOEFL) või rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS) või mõne tunnustatud tasemekatse.

  • TOEFL skoori aruanne (paberil põhinev: skoor 550 või rohkem, arvutipõhine: skoor 213 või enam, internetipõhine: skoor 79-80).
  • IELTSi sertifikaat (üldine bändi skoor 6.0).

Inglise keele testi võib loobuda vestluse põhjal või kui inglise keele oskus on tõestatud teisiti (nt kui haridus või selle osa oli inglise keeles või kui inglise keel on teie koduriigis riigikeel).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovati ... Loe edasi

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovative region. It aspires to be a hub in this innovation web. Näita vähem
Hasselt , Diepenbeek + 1 Rohkem Vähem