Magister stilist mood, meedia ja lavakunstide

Üldine

Programmi kirjeldus

Riided on palju enamat kui mood, see on väljend pildi soovite pakkuda näidata olemise viisi, elu- ja seotud kas moebränd, mis tahab välja selgitada oma publik, suhelda väärtuste Reklaam kohapeal või esindada iseloomu ja korda tegelane filmis või näidend.

Aga pilt ei sõltu ainult disainerid, see on ka vastutus stilistid, kostüüm disainerid ja kunsti direktorid spetsialiseerunud projekteerimiseks riided läbi sõnum, et luua visuaalne mõju või jutustada.

Kuigi traditsiooniliselt mood stilist mood reklaamtrükised ja Catwalk oli piiratud, on selle panus nüüd laienenud teistesse side rohkem seotud reklaami-, müügi- ja säilitamine pildi, mis hõlmab kunsti suunas ja tehnikaid nagu dekoratsioon ja toodete esitusviisi on müügikohas, messid ja salongides. Teiselt poolt, kui kostüüme väljamõeldis või kostüüm, see nõuab professionaalset kes teab nii jäädvustada psühholoogia olemus dramaatiline areng skripti, tõlkida nõuetele juhtpositsiooni atraktiivne ja ahvatlev disain vaataja, ja sa tead, katsetamine kostüümid näitlejad ja tantsijad koos füsiognoomia ja väga spetsiifilisi vajadusi.

Tema ülesanne on leida vahendid ühendada kogu moe tarbija või vaataja tõhusalt ja tõlkida nõuete aluseks oleva kaubamärgi või skripti atraktiivse visuaalse ettepaneku.

Eesmärgid

See magistrikraadi võimaldab õpilastel tegeleda projektidega, mis riided muutub telje luua visuaalne mõju ja peaks looma pildi brändi isikupära või iseloomu.

Lõpus programmi, õpilane on vajalikud vahendid konfigureerida välimust erinevate avaldamine meedias, salongides, moe üritusi, müügikohas (visuaalne kaubandus) ja laatade ka teada, kuidas kasutada ressursse moe ja kostüüm loomine pilt reklaamikampaanias, audiovisuaalse toodangu film või televisiooni mängida või tantsu või spetsiifilisi objekte tsirkus.

Õpilased õpivad töötama skripti või briifingul esindama brändi, tekitada fiktsioon, luues märki jms See tähendab, et kasutada rõivaste infokandjate ja mitte eesmärk omaette, rõhutades meeskonnatöö ja suhtlemine teiste spetsialistide loominguliste nagu fotograafid, meik kunstnike, määrata disainerid ja lava juhid. Ühesõnaga, me moodustavad stilistid ja kostüüm disainerid tuua oma nägemuse mood arvutiga, millel on kõige olulisem selle põlvkonna pilti ja jõudlust.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajale töökogemus mood ja muud loomingulised valdkonnad seotud austusväärne akadeemiline õppekava ja / või portfelli.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (bakalaureuse-või magistriõppe kraadi) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See magistrikraadi on tingitud ühendab akadeemilise õppekava kraadiõppe disain ja kunstnikutöö Mood ja kostüümid esituskunstide, Film ja TV.

Viimati uuendatud nov 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Loe edasi

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Näita vähem