Ennustav Analytics on teadus ennustavad käitumist ja esineb iga aspekti meie elu. See lisab väärtust võimu andmed ja mõjutab iga päev tehes miljoneid otsuseid.

Pangad, ettevõtted, poliitikud ja organisatsioonid kasutavad seda, et veenda meid peame oma tooteid või teenuseid.

Business Intelligence (Business Intelligence) on lähenemine ärijuhtimine, mis võimaldab organisatsiooni määratleda, milline teave on kasulik ja asjakohane äriühingu otsuste tegemises. See kontseptsioon aitab organisatsioonidel teha paremaid otsuseid ja saavutada konkurentsieelis turul.

Big andmed (Big Data) kui mõiste on kogum tehnoloogiad ja vahendid, et koguda, talletada, töödelda ja visualiseerida suuri andmehulki hinnaga ja mõistlikul ja talutav organisatsioon aega.

Business Intelligence keskendub aidata organisatsiooni otsustamise kiire ja nobe, Big Andmed keskendub töötlemise ja kuvada suurel hulgal andmeid.

Ja lihtsalt, kui ettevõte ei suuda hakkama tohutul hulgal andmeid tõhusalt ja kasutab seda teavet, et parandada see toob kaasa tööviljakuse võimalusi ja eeliseid. Seal on palju tehnoloogiaid töödelda ja analüüsida suurt hulka teavet. Apache Hadoop on lubatud "populariseerida BIG DATA" on võimalik kirjutada programme lihtsalt ja täita andmete analüüsi suures ulatuses.

See professionaalne Master valmistab teid ekspert BIG DATA ja Business Intelligence.

Karjäärivõimalused

BIG DATA ekspert Hadoop

Üksikasjalikud eeskirjad

Klassiruum

Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania
See kursus on Ülikoolilinnas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date