Magistriõppesse Industrial and Environmental Biotechnology eesmärk on anda põhjalik arusaamine, kuidas kavandada ja kasutada riigi-of-the-art teadus elu protsesse, seoses toote kvaliteedi, rahastamise ja jätkusuutlikku ühiskonda. Eesmärk on kasutada rakkude ja ensüümide tootmiseks kaupade nagu hea ja kemikaalide, ravimite või nende ehituskivid, toit, paber ja tselluloos, energia, polümeersete materjalide ja puhta veega. Üliõpilane antakse põhjalik haridus selles olulises ja mitmekesine valdkonnas, mis võimaldab neil valmistuda karjääri Rootsis või rahvusvahelisel tasandil.

Programmi ülevaade

Kaheaastane programm koosneb tuum kohustuslikud kursused biotehnoloogia järgneb valikainete kursused, mis hõlmavad keemiat, keskkonna analüüs ja teiste tehnoloogiliste objektide poolt valitud õpilane. Õpilane on seega võimalik kohandada oma hariduse, mis võimaldab unikaalse iga kraad, näiteks "Tööstus-Process Design" või "Keskkonna-Systems Analysis." Kursused on siis järgneb kraad projekti.

Oskusi, nagu probleemide lahendamine ja projekti töö, samuti suulisi ja kirjalikke esitlus, rõhutatakse mitmeid erialaseid koolitusi. Haridus on samuti tihedalt seotud teadusuuringute läbi School of Biotechnology ja Rootsi Bio / Pharmaceutical / keemiatööstus.

Lõputöö

Lõputöö tehakse viimase poolaasta programm, kus üliõpilane töötab uurimisteema on seotud teoreetiliste kursuste õppekavas. Projekti võib teostada kas teadus kehtestamine KTH, tööstuses või teises ülikoolis või uurimisinstituut kõikjal maailmas.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad programm käsib vajalikud oskused karjääri biotehnoloogia tööstuse, samuti edasiseks ülikooliõpinguid. Need valdkonnad on laienemas üle maailma, pakkudes magistrikraadi omanik Industrial and Environmental Biotechnology rikkalik karjäärivõimalusi, kaasa arvatud need, mida leidub patent ja konsultant ametid ja rahandus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi