Magister tööstusdisainilahenduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Industrial Design

Selle tulemusena üleminekul industriaalühiskond teadmistel ja kommunikatsiooni ühiskonnas, Tööstusdisaini on distsipliin kiire areng.

Rohkem tooteid kui kunagi varem ei toodeta, kuid kahjuks kvaliteet erineda. Nagu tooteid saada intelligentsemaks ja kommunikatiivne, nõuab nende muutmiseks. Toode tunnet väärtus on nüüd vähem, et materjali ja rohkem, mida ta saab teha ja mida saab teha koos sellega.

In Industrial Design domeen, üliõpilased töötavad klassikaline oskusi joonistamine, marker joonistamine, 3D modelleerimine ja mudel tegemisel. Kuid õpilased on ka suuremal määral kaasatud kontseptsiooni väljatöötamine, et üldiselt on arvamusel kasutajad kontekstides tulevikku ja ebaolulised väärtused, mis kannavad neid. Seega kasutaja vaatluse ja suhtlemist kaardistamine on muutunud põhivaldkondades distsipliini.

Tööstusdisaini rõhutab ideede genereerimise ja visualiseerimise nii palju kui koostöös tööstuse ja teiste spetsialistide, näiteks turundus, ökonomistid, insenerid, sotsioloogid ja antropoloogid.

Tööstusdisaini on pidev koostöö erinevate ettevõtted nii õpetamise ja projektide arendamise, teiste seas Bang ja Olufsen, Lego, Innovation Lab ja Kildemoes.

Viimati uuendatud May 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We cultivate and value talent and challenge it by teaching our students to reflect on their own process and by teaching them to collaborate by completing tasks related to specific contexts of use, pre ... Loe edasi

We cultivate and value talent and challenge it by teaching our students to reflect on their own process and by teaching them to collaborate by completing tasks related to specific contexts of use, preferably in interaction with industry.DK builds on the tradition of Danish Design and focuses on design that is meaningful. Näita vähem