Meie globaalsed nõudmised taskukohaste ja jätkusuutlike ressursside järele paranemas maailmas on nõudnud elektriinseneride ja teadlaste hädasti. Nii elektrienergia pakkumiseks kui ka uute arukate lahenduste loomiseks, mis võimaldavad säästvamat energiajuhtimist. See programm on mõeldud neile, kes sooviksid töötada järgmistes valdkondades: elektrienergia juhtimine, süsteemid ja / või komponendid.

Electric Power Engineering KTH-s

Electric Power Engineering programmi õpetatakse inglise keeles järgmistes valdkondades:

  • elektrisüsteemid ja turud
  • elektrisüsteemi töökontroll ja automaatika
  • jõuelektroonika ja ajamid
  • elektrotehniliste seadmete modelleerimine
  • elektrisüsteemide juhtimine

See programm võimaldab magistriõppe üliõpilasel arendada kõikehõlmavat arusaamist valdkonnast, spetsialiseerudes ühele või kahele valdkonnale, andes neile kindla aluse, mis võimaldab neil tööstuse või akadeemiliste ringkondade professionaalset rolli minna.

Aasta 1

Esimesel aastal keskendub programm tervikliku elektritööstuse domeeni tervikliku arusaamise andmisele. Programm algab alusuuringute kursuste valdkonnas esimesel poolaastal, kursused, mis moodustab aluse edasiste spetsialiseerumise hiljem programmi. Lisaks hõlmab esimene aasta ka tehnoloogia täienduskursusi, mis pakuvad elektrienergiatööstusele keskkondlikke, ühiskondlikke ja filosoofilisi perspektiive.

2. aasta

Teine aasta (ja ka esimese aasta lõpp) on pühendatud valdkonna spetsialiseerumisele. Programm pakub laia valikut erinevaid teemasid elektrotehnilise disaini, elektrienergia muundamise, elektrisüsteemi projekteerimise ja elektrisüsteemide juhtimise alal. Teine aasta sisaldab kohustuslikku projektikursust ja ka magistritöö projekti.

Magistriõppe projekt

Lõplik kraadiprojekt vastab viie kuu täiskoormusega õpingutele ja seda uuritakse KTH-s viimase õppeperioodi jooksul. Seda saab teha ülikoolis või tööstuses, kõikjal maailmas. Ülikoolis läbiviidavad kraadiõppeprojektid on osa käimasolevatest uuringutest ja annavad võimaluse luua tihedad kontaktid uurimisgrupiga. Projektid koostöös tööstuspartneritega on sageli seotud uurimis- ja arendustegevusega. Projekt tuleb esitada kirjalikult, magistritööna ja ka suuliselt seminaril.

Karjäär

Aastakümneid on KTH ja Rootsi olnud esirinnas jõudude, elektrienergia komponentide tehnoloogiate ja automaatika lahenduste edenemisega. Neid valdkondi vajab pidevalt uusi ideid ja uusi insenere. Elektrienergiainseneride jaoks on pikka aega kogu maailmas saadaval laia valikut karjäärivõimalusi.

Selle programmi eesmärk on kasutada KTH-i tugevaid sidemeid teadusuuringute ja tööstuse juhtidega nagu ABB, Vattenfall, Ellevio, Bombardier ja Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut, pakkudes õpilastele suurepärast võimalust rakendada oma teadmisi praktilistes tööstuslikes rakendustes.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi