Magister taime- ja metsa biotehnoloogia

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi Plant and Forest biotehnoloogia

Taimebiotehnoloogiale on muutumas üha olulisemaks vahendiks, et lahendada mõningaid globaalseid probleeme seotud sööda, kütuse ja ökosüsteemi haldamise keskkonnasõbralikult ja säästvalt. Master of Science Programme in Plant and Forest biotehnoloogia pakub üliõpilastele spetsialiseerunud pädevuse ja oskused ära tunda, mõista ja leida lahendusi nendele probleemidele. Programm põhineb komplekt koordineeritud kursused, mis annavad kokku 80 ainepunkti (120 ECTS ainepunkti) ulatus üle kahe aasta. Up-to-date teadmised on eraldanud umbes taime raku-ja molekulaarbioloogia, samuti taime kasvu ja arengut. See on kasutusel valdkondades sordiaretuse, biotehnoloogia ja funktsionaalne genoomika. Programm on korraldatud osakond Taimefüsioloogia (Umeå Ülikool) ja Department of Forest Geneetika ja taimefüsioloogia (Rootsi Põllumajandusteaduste Ülikool), mis kokku moodustavad Umeå Plant Science Centre (UPSC). Haridus on ankurdatud umbes erinevate uurimisteemade UPSC.


Juhendamine

Programm annab üliõpilastele teoreetilised ja praktilised teadmised taimefüsioloogia, molekulaarbioloogia, biotehnoloogia ja funktsionaalne genoomika; koos arusaam eetilisi, ökoloogilisi ja õiguslike aspektide taimebiotehnoloogiale. Täpsem teave on esitatud taimerakkude ja molekulaarbioloogia, samuti taime kasvu ja arengut. See teadmine on seejärel rakendatakse sellistes valdkondades sordiaretuse, biotehnoloogia ja funktsionaalne genoomika. Erinevate kursuste programm sisaldab erinevaid laboratoorseid eksperimente, pakkudes õpilastele praktilisi kogemusi ja koolitust, kuidas kavandada, läbi viia ja aru teaduslikke katseid. Programm annab õpilastele võimaluse luua kontakte põllumajandus- ja metsandussektori biotehnoloogia firmad.

Aktuaalset

Pärast kapten programmi õpilane on hästi töötada taimebiotehnoloogiale ettevõte. Programm sobib ka üliõpilastele, kes sooviksid töötada laiemas laboris keskkond. Õpilane saab taotleda ka doktoriõppe taimebioloogias, taimebiotehnoloogiale, taime mikrobioloogia ja bioinformaatika.

Kursused

  • Sissejuhatus Molekulaarbioloogia
  • Plant raku- ja molekulaarbioloogia
  • Taimekasvu ja Arengu
  • Plant biotehnoloogia ja molekulaarbioloogia aretus
  • Bioloogia Biotehnoloogia Forest Production Systems
  • Computational Life Science
  • Funktsionaalne taime genoomika
  • Kraadile Plant Biology
Viimati uuendatud juuni 2016

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem
Umeå , Skellefteå + 1 Rohkem Vähem