Magister tarneahela ja logistika juhtimine (sclm)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MSc Supply Chain ja Logistics Management on mõeldud edasiseks arendamiseks neile, kes soovivad töötada logistika ja tarneahela projekteerimine ja haldamine tootmise ja teenuse organisatsioonid.

Loomulikult annab teile tööriistu ja tehnikaid, et hinnata, hallata ja parandada teenuste, tegevuse ja tarneahela protsesside ja turuanalüüsi läbiviimiseks.

Saad teadmisi, kuidas hinnata ja hallata asjakohast võimaldades tehnoloogiaid ja kasutada ettevõtte ressursiplaneerimise süsteeme, et parandada tööülesannete täitmisel äri. Sul on ka arendada laialdasi teadmisi strateegia väljatöötamine ja disain.

Kursuse ülesehitus:

Muidugi on modulaarne - iga õpilane võtab kombinatsioon südamik ja valikainete moodulitest. 9 mooduleid uuritud ja hinnatud kokku. Moodulid koosnevad nominaalselt 40 tundi suunatud õppemaksu loengute, seminaride, rühmatöö, esitlusi, juhtumiuuringuid ja e-õpe. Seda on käsitletud täis-keelekümbluse intensiivne nädal. Moodulid on hinnanud Post Module määramine.

Õpetas moodulite moodustavad 50% magistrikraadi. Suur individuaalse uurimisprojekti, mis on esitatud kujul väitekirja moodustab ülejäänud 50%. Suuline eksam toimub läbimisel.

Põhilisi mooduleid selleks MSc on:

  • tarneahela juhtimine
  • Hanked ja Inventory Management
  • Logistika ja Operations Management
  • Storage & Warehouse tehnika
  • Transport Techniques & Management
  • Finantsanalüüs ja juhtimissüsteemid
  • Organisatsioonid, People & Performance

Kaks Valikmoodulid saab valida ka - täieliku nimekirja Valikmoodulid on kättesaadav veebilehel.

Projekt

Projekt on väärt 50% lõpphindest ja toetab teil arendada oma isikliku teadustöö oskusi. Töötada oma projekti jookseb paralleelselt oma mooduli töö.

Sind oodatakse pühendada asjakohast osa oma ajast ja intellektuaalset pingutust, et projekti käigus ehk ligikaudu 900 tundi või 6 kuu uuringus.

Tarneahela Ja Logistika Juhtimise projekt võib olla seotud mitmete erinevate tööstussektorite ja saab tegeleda palju erinevaid aspekte logistika juhtimise. Tüüpilised projektide Õpilased selle käigus on:

  • Juhtimine inventuuri pakkematerjalid
  • Kas kolmanda osapoole logistika (3PL) ettevõtted piisavalt uuenduslikud, et rahuldada oma klientidele?
  • Nõudluse prognoosimise muutuva turuga.

Akrediteerimine

Tarneahela Ja Logistika Juhtimise CIPS akrediteerimise: MSc Supply Chain ja Logistics Management on akrediteeritud Chartered Institute of Purchasing and Supply. Kandidaadid, kes edukalt lõpule Supply Chain ja Logistics Management (SCLM) muidugi ja vastavad kindlaksmääratud tingimustele CIPS mis sisaldavad mooduli valikuid võivad lisanduda täisliikme Chartered Institute of Purchasing and Supply. Palun vaadake meie veebilehel üksikasju ja tingimusi.

Tarneahela Ja Logistika Juhtimise IET akrediteerimise: MSc Supply Chain ja Logistics Management on akrediteeritud Institution of Engineering and Technology (IET) vastavaks haridust registreerimise Chartered Engineer kui esitatakse koos CEng akrediteeritud bakalaureuse kraadi (või samaväärne varasemate õpingute). Pange tähele, et kõikidel juhtudel oma MSc projekt peab olema piisavalt tehnilist laadi ja konkreetset moodulit tuleb määrata kursuse. Palun vaadake meie veebilehel üksikasju ja tingimusi.

Pärast lähete

Lõpetajad võivad oodata, et kasutada palju erinevaid tootmis- ja teenindusettevõtetele, sealhulgas pakkujad kolmanda osapoole logistika, lennundus ja elektriliste / elektrooniliste toodete ja tehnoloogial põhinevad ettevõtted.

Viimati uuendatud Oktoober 2016

Teave kooli kohta

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in resear ... Loe edasi

WMG is an academic department of the University of Warwick, one of the UK’s top ten universities and a member of the elite Russell Group organisation of universities signifying the very best in research, teaching and learning experience with unrivalled links with industries. Näita vähem
Coventry , Coventry + 1 Rohkem Vähem