Magister teaduse ja tehnika seda

Üldine

Saadaval 6 asukohta

Programmi kirjeldus

Magister

SUPINFO on eraõiguslik kõrgkooli asutati aastal 1965, tunnistas Prantsuse riigi ja maailma liidritega IT-tööstuses.

Oma 36 Campus Prantsusmaal ja kogu maailmas, SUPINFO peamine kutsumus on koolitada kõrgetasemelisi insenerid, spetsialistid Technologies info-ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ja otse, et äritegevus lahkumisel School . Seetõttu pakub selline "rahvusvaheline Master of Science" ekspert arvuti ja infosüsteemide sertifitseeritud Prantsuse riigi poolt ja Prantsusmaa kantakse riiklikku registrisse Professional Certification kõrgeimal tasemel, I (BAC 5 Õpetaja, Engineer).

SUPINFO pakub:

  • International Master of Science M.Sc (Bac 5) riigi poolt tunnustatud Level 1 (Master tasandil Engineer)
    Vastavad saada 300 ECTS ainepunkti
    (tavaliselt pärast läbinud eksameid sätestatud B1, B2, B3, M1 ja M2)

Instituut Infotehnoloogia üldiselt tahab oma materjali, et rahuldada kõigi ettevõtete ja tagada paisutatud töövõimalustest. Seega kõik valikud tänapäeva IT ja digitaalsed on loomulikult integreeritud õppekava SUPINFO:

Selge õppekava, lihtsalt ja paindlikult kohandada kõik profiilid, loengusse või eemalt

Iga õppeaasta saab teha erinevat kooli SUPINFO ülemaailmse võrgustiku või kaugjuhtimise teel meie Virtual Campus. Õppeaasta on kavas novembri alguses igal aastal, välja arvatud vahemaa kursused via Virtual Campus, kus kaks vood on võimalik septembris ja märtsis.
Sest parralèlles ülestunnistusi Bac +1, +2 ja +3, up-to kohustuslik tasandil Computer Science eelnevalt planeeritud juba oktoobris ilma lisakuludeta.

Programm on terviklik ja hõlmab kõiki erialasid, mis on digitaalse täna: tarkvaratehnika, süsteemide ja võrkude, tehisintellekt, andmete analüüs, Internet tehnoloogiate, objektorienteeritud programmeerimine, business intelligence, ERP, multimeedia jms Läbi tegevuse haridus laborid aluseks on maailma juhtiv IT-tööstuses (Microsoft, Cisco, Oracle, Apple, IBM, Mandriva), õpilased varakult nii praktiline ja pragmaatiline mõttes, vaid ka oskus edastada teadmisi, mis on populaarne ettevõtetele.

 

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

SUPINFO is a private institution of higher education founded in 1965,recognized by the French state and the world leaders in the computer industry.

SUPINFO is a private institution of higher education founded in 1965,recognized by the French state and the world leaders in the computer industry. Näita vähem
Brüssel , Bordeaux , Clermont-Ferrand , Caen , Pariis , Grenoble + 5 Rohkem Vähem