Miks õppida MSc Telecommunications Engineering Middlesex University?

Meie tugevad sidemed firmad nagu Microsoft ja Siemens on võimaldanud meil arendada praktiliselt keskendunud muidugi, mis on väga olulised tööstuse vajadusi ja paremale up-to-date uusima tehnoloogia ja arenguid. Kui sa ei ole juba tööd, siis on teil võimalus seda paigutuse kuni 12 nädalat, mille jooksul saate töötada oma sõltumatu uurimisprojekti.

Me oleme väga uhked oma auhinnatud tehnoloogia keskus ja meie telekommunikatsiooni laborid, mis on ehitatud spetsiaalselt selle käigus. Laborid on varustatud spetsialist tarkvara National Instruments, sealhulgas kuus PXIs mis meil kasutada ehitada oma GSM võrgu, telekommunikatsiooni treener komplektid, IP telefonid ja tarkvara, sealhulgas MATLAB, Simulink, Cisco Packet Tracer, OPNET ja Modellerile 17,0. Meil on ka oma WSN lab, mida nimetatakse Senso LAB, mis meelitab teadlasi ja kaugel - me praegu hosting kolm professorit ja teadur kaks Itaalia ülikoolides.

muidugi rõhutatakse

  • Osakonna on väga aktiivsed tipptasemel teadusuuringuid. Viimased tähelepanuväärne valdkondades oleme uurinud, kui kasutatakse sõidukeid asjade interneti tugijaamad; traadita andurite võrgustikud; MIMO, LTE ja LTE Advanced; vertikaalne üleandmisest heterogeensete võrkude; Tarkvaral põhineva Networking (SDN) ja võrgu funktsioon virtual (NFV) kui ka asjade internet ja masina-to-masin (M2M) õppimine - Meie töötajad on eksperdid erinevates valdkondades uurimistööd panust rahvusvahelistel konverentsidel ja väljaanded ajakirjad . Muidugi on ülemaailmse tähelepanu ja kaevata sunnivad meid pidevalt uuendamas - Osana oma õpinguid, siis on teil võimalus teha tööd Cisco CCNA kutsetunnistuste väärt £ 1600 ja peetakse kullastandard võrgustike tööstuse - Kursus on akrediteeritud British Computer Society nii Chartered IT Professional (CITP) ja Chartered Scientist (CSCI) staatust. See tähendab, et ülikooli lõpetamist saad täitnud akadeemilise nõuded nende saavutamiseks pealkirjad, kuigi sa pead täitma erialast arengut - Kuna üliõpilane selle käigus saate tasuta elektroonilise õpiku iga mooduli.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 81 kursust Middlesex University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,500 GBP
Rahvusvaheline tasud: £ 12,500
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date