Magister teoloogia (M.Phil)

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekeel: Inglise

Üldteave

Programm Master usuteaduskonna tervikuna annab õpilasele: - põhjalikud teadmised valdkondades oluline akadeemilise teoloogilise uurimistöö - akadeemilise ja interdistsiplinaarne mõistmine - võime iseseisvaks akadeemilist arutelu, metoodiline uuring akadeemilist kirjandust ja kirjutatud selle esitusviisi - ülevaate filosoofia teaduse ja metoodilisi küsimusi ja kogemusi sõltumatute teaduslike uuringute - aluse edasiseks akadeemilise uurimistöö - vajalikud oskused töötamiseks kool, kirik ja ühiskond - parem aluse suhtlemine akadeemilise teoloogilise arusaamu dialoogi kraadi Master of Theology ulatub 120 ECTS (European Credit Transfer System), mis kuuluvad kirjutatud doktoritöö 30 või 60 ECTS. Programm on enamasti täitunud 2 aastat

Vastuvõtutingimused

Kasutamine: Tuleb tunnistada, et programmi õpilane peab vastama järgmistele nõuetele: - täitmine General Matriculation Standard Norra kõrgkoolides ("Generell studiekompetanse"), - kas ülikoolis bakalaureusekraadi teoloogia või võrreldava valdkonnas põhineb kolmeaastase õppe kaugemale Norra gümnaasiumi tasemel või samaväärne Norra haridustasemega kinnitab kooli - klassi keskmine võrdub Norra C tasandil - dokumenteeritud teadmised Kreeka ja / või heebrea kui üliõpilane on ka originaalkeeles uuringud Vana Testamendi või Uus Testament tema kraad.

  • Dokumenteeritud teadmised inglise (IELTS-testi vähemalt skoor 6.5 või parem), mis võimaldab üliõpilasel õppida inglise keelt ja kirjutada sõltumatu akadeemiline väitekirja inglise keeles.

Sisseastumise on alati reguleeritud kehtivad eeskirjad ja määrused.

Kvalifikatsioon

Master of Philosophy in Teoloogia

Kontsentratsioonid

  • Church History - Vana Testament Studies - Uus Testament Studies - Süstemaatiline teoloogia - Teoloogia, missioon, ja ühiskond

Rohkem infot

Järgmised nõuded peavad olema täidetud, et saada kraad Master of teoloogia MF Norwegian School of Theology: - teoloogilised kursused vähemalt 120 ECTS, kõik master tasemel (500 (0) - / 600 (0) -level) - teoloogiline kursused vähemalt kaks peamist erialade teoloogia (Vana Testament, Uus Testament, kirikuloo, süstemaatilise teoloogia ja Praktiline teoloogia), - sõltumatu väitekirja juhendamisel 60 ECTS.

  • Saada kraadi spetsialiseerumine, kursused vähemalt 30 ECTS distsipliin peab olema osa programmist. Lõputöö tavaliselt keskenduma sama distsipliini. Ühine spetsialiseerumine on teoloogia, Mission ja ühiskond.

  • Dokumenteeritud samaväärsete uuringutega teiste akadeemiliste asutustega saab programmi kaasatud.

  • Vähemalt 60 EAP (kaasa arvatud doktoritöö) peavad olema täidetud vähemalt MF Norwegian School of Theology saada kraadi.

Programmi struktuur ja nõuded programm koosneb kahest osast: kursuse töö lõpliku hinnangu iga kursuse ja lõputöö koos lõpliku hinnangu, sealhulgas suuline eksam. Muidugi töö ulatub 60 ECTS ainepunkti (sõltub väitekirja suurus) ja hõlmab umbes 5000-6000 lehti vaja lugemisel inglise ja aktiivne osalemine loengutes ja seminarides. Lõputöö ulatub 60 ECTS ainepunkti, mis hõlmab kirjalikult väitekirja järelevalve all teaduskonna juhendaja vastastikuse kokkuleppe teema ja põhinevad täiendaval kirjanduse (kui vaja). Lõputöö peab olema sõltumatu teadusliku uurimistööga.

Ainekava programm koosneb erinevaid kursusi. Põhilisi kursusi on vaja, ja moodustavad õppekava ühised kõigile õpilastele. Valikainete (s) võib valida vastavalt kindlatele vajadustele ja huvidele üliõpilane.

Mis on ECTS?

ECTS - Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem - on Euroopa arvutamise süsteemi õpilase töökoormust vaja saavutada programmi. See Euroopa integratsiooni arvutamise õpilase töökoormust on üks eesmärke Bologna deklaratsioonis (1999), mille lõppeesmärk on märgitud 2001. aastal loodi «Euroopa kõrgharidusruumi».

Üks ainepunkt on umbes 25-30 tööaega. 60 ECTS on üks õppeaasta, ulatudes 1500-1800 töötundi. 10 ECTS eeldab tavaliselt 6-7 nädalat täisajaga tööd.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

MF Norwegian School of Theology (1908) is an accredited Specialized University in the field of Theology, Religious Studies and Social Studies.

MF Norwegian School of Theology (1908) is an accredited Specialized University in the field of Theology, Religious Studies and Social Studies. Näita vähem