Magister teoreetilise ja matemaatilise füüsika

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister teoreetilise ja matemaatilise füüsika

  • Õppeaeg: 2 aastat
  • EAP: 120
  • Keel: English


Programmi kirjeldus


Magistriõppe programm on arenenud koolitusprogrammi valdkonnas teoreetilise ja matemaatilise füüsika. Selle eesmärk on anda üliõpilastele põhilisi teadmisi ja uuemate selles valdkonnas ja harida eksperdid, kes suudavad toime tulla tänapäeva meetodeid ja teooriaid, uuendada ja arendada küsimusi teoreetilise ja matemaatilise füüsika.


Programm koosneb loengutest, laboratoorsed ja praktilised tunnid, õpilaste uurimistöö ja praktilise töö. Lisaks teoreetilistele aspektidele kapten programm annab õppe klassikalise ja kaasaegse matemaatilise füüsika, seega programmi õppekava hõlmab selliseid distsipliine nagu Kvantväljateooria, Üldrelatiivsusteooria grupi teooria osakestefüüsika, mittelineaarne väli mudelid osakesi.


Õpiväljundid


Lõpetajad programm on teadmisi ja oskusi teha teadustööd ja teha praktilisi uuringuid vene ja välismaa laborite ja instituutidega.


karjäärivõimalused


Vene ja rahvusvaheliste laborid ja uurimisasutused.


Vastuvõtutingimused


Bachelor või spetsialist kraadi füüsika, matemaatika seotud valdkondades;

  • Inglise keele tase - vähemalt IELTS - 6, 0 TOEFL iBT - 79;
  • Põhiteadmised Vene tervitatav.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countr ... Loe edasi

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countries. Näita vähem