Magister toidu disain

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Master in Food Design annab professionaalne võimalus arendada vajalikke oskusi siseneda ja pakkuda uuenduslikke panuse toiduainete sektoris, mis on pidevalt kasvav ja kus Itaalia on riik alles.

Kursus on mõeldud mitte ainult lõpetajate disain, turundus ja kommunikatsioon, aga ka spetsialistid juba töötavad haldamine ja juhtimine turul. Programm suunab oma tähelepanu] toidusektoris ning tema metoodika. Ametiühingu vahel toidu ja disain, sünnib uus professionaalne - toidu disainer - kes on võimelised töötama: - protsesside, meetodite ja keskkondades, kus toitu toodetakse, tarnitakse ja tarbitakse; - Toit esteetiline seisukohast, kommunikatiivne ja esindaja; - Seadmed ja tööriistad koostamisel kasutatud ja toidu tarbimisest; - Teatis tegevuse edendamiseks toiduaineid.

Õpetamist Master programm sisaldab lisaks klassid, töökojad ja loengud spetsialistid on põllumajandus- ja toiduainesektori ning disain: ettevõtjad, juhid, ajakirjanikud, toidu kriitikud, arhitektid, disainerid ja kokad. Õpilased külastavad ka ettevõtted tööstuses, firmakauplustes (firmakauplustes), messide ja kulinaaria sündmusi. Lõpetamisel muidugi tingimusel, 3 kuud praktikal ettevõtetes, asutustes või institutsioonides toiduainete sektoris.

SISENEMISKOHAD

Master on Itaalia ja välismaa lõpetajate valdkondades täpse, inimese, teaduse ja kunsti. Kohtade arv piiratud. Juurdepääs on läbi valimisprotsessi, mis hindab kandidaadi CV ja portfoolio samuti intervjuu.

KESTUS

Osavõtt on kohustuslik. Aasta märtsis alanud aastal 2016, valmima järgmise aasta märtsis. Need on ette nähtud 580 tundi klassi ja internatuuri kolme kuu internatuuri: kokku 1500 tundi, mis sisaldavad ning loengud, projekte, külastused ja koolitus.

STAGE

Lõpus Õpetlik programm, lõpetanud saavad teha internatuuri kolm kuud ettevõtted, asutused või institutsioonid toiduainete sektoris.

KEEL

Master õpetatakse inglise keeles

DIPLOM

Pärast ületamisel lõpueksami, õpilane saab ülikooli magistrikraadiga väljastatud IULM ja SPD. Programm on 60 ainepunkti CFU / ECTS.

Viimati uuendatud dets 2015

Teave kooli kohta

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has capt ... Loe edasi

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has captivated and brought together artists, designers, professionals and students from across five different continents. Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe have all taught at SPD. Näita vähem