kapten tootma

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of tootmine

Master of tootmine on praktika baasil kraadiõppe kursuste määral, võttes poolteist aastat täiskoormusega õpe, mis keskendub loovale ja äri aspekte on edukas tootja filmi-, televisiooni-ja sellega seotud tööstusharudes.

Programm laiendab oma loomingulisi võimeid ja äri oskusi, nõudes teil töötada rolli tootja tudengifilmid; siis arendada head arusaamist Austraalia filmi-, televisiooni-ja sellega seotud tööstusharude ja toota lühikese loomingulise projekti.

Sissepääs põhineb lõpetamist kolmeaastase bakalaureuse kraadi või samaväärne kvalifikatsioon ja intervjuu.

School of Film and Television kell Victorian College of Arts, on rahvusvaheliselt tuntud kvaliteetsete oma lõpetajatele ja õpilane lavastused.Lõpetajad on edukas kohalikel ja rahvusvahelistel filmifestivalidel ning võitnud mitmeid auhindu oma toodangut ja on väga hõivatud tööstuses. Paljud meie lõpetajate arendada teravdatud karjääri film, televisioon ja sellega seotud tööstusharude.


Kestus:

  • 18 kuud täistööajaga (See muidugi ei saa võtta osalise tööajaga)


Campus:

  • Southbank


Entry:

  • Semester 1 ainult
  • Ei ole aasta keskel kanne
  • Edukad taotlejad ei saa edasi lükata muidugi
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Victorian College of the Arts brings together an extensive range of creative disciplines including Art, Dance, Theatre, Film and Television, Contemporary Music, Music Theatre, Production, Communit ... Loe edasi

The Victorian College of the Arts brings together an extensive range of creative disciplines including Art, Dance, Theatre, Film and Television, Contemporary Music, Music Theatre, Production, Community Cultural Development and Indigenous Arts Management. Näita vähem