Magister transpordi vallas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

KIIRED FAKTID

  • Kvaliteetne rahvusvaheline magistrikraad 2 aastat või 120 ECTS, täielikult akrediteeritud
  • Mitut valdkonda hõlmav transpordi- ja liiklusohutus, sealhulgas psühholoogilised, sotsiaalsed, linna-, keskkonna- ja infrastruktuurilised aspektid
  • Õpilased omandavad (rahvusvaheline) rahvusvahelist töökogemust
  • Õppinud transpordi ja liiklusohutuse spetsialiseerunud juhtivate ülikoolide ja transpordi uurimisinstituudi tuntud professorite poolt
  • Euroopa südames : Saksamaa, Hollandi, Prantsusmaa ja Ühendkuningriigi vahel
  • Madalad õppemaksud Belgia, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele

Transport juhatab meie ühiskonda

Kaasaegne ja rahvusvahelistele transpordisüsteem on tähtsad liigub inimeste, kaupade ja informatsiooni kohalike, piirkondlike ja (muu) riigi kontekstis. Lisaks sellele on ühendatud majanduskasvu! Pidev suurenemine liikluskoormus, reisijateveo samuti ekspedeerimise transport viib oluliste probleemidega maakasutuse mõju linnapiirkondades, liiklusohutuse küsimustes, liiklusvoo õhusaaste ja reisimine käitumist.

Ainulaadne ja multidistsiplinaarne magistriõppe programm

Hasselt ülikooli transporditeaduste rahvusvaheline magistriprogramm on multidistsiplinaarse magistriõppe programm, mis koolitab õpilasi transpordi- ja liiklusohutuse küsimuste väljaselgitamiseks ning lahenduste leidmiseks, võttes arvesse mitmeid parameetreid: majandus, ühiskond, linnaareng, keskkond ja infrastruktuur. Seega on multidistsiplinaarselt esile toodud mitu transpordi- ja liiklusohutuse probleemi.

Valitsev rahvusvaheline suundumus

Kuna transport on piiriülene, on oluline keskenduda ka selle valdkonna rahvusvahelistele aspektidele. Transporditeaduste magistrina pakume teile võimalust vahetada regulaarselt arvamusi nii kodus kui ka välismaal asuvatelt ekspertidelt. Magistriprogrammi õpetajad peetakse oma valdkonna eksperdid - nii kodu- kui ka välismaal. Õpilased saavad ka vahetada arvamusi ja kogemusi teiste rahvusvaheliste üliõpilastega programmis.

Spetsialiseerumise

Õpilased võivad valida liiklusohutuse või liikuvuse juhtimise spetsialiseerumise vahel

Liiklusohutus on ülemaailmne kasvav probleem. Inimeste elus on kaasatud õnnetusse kuuluv liiklusõnnetus. Liiklusohutuse erialal uurivad õpilased, millised tegurid (infrastruktuur, sõiduk, maantee kasutaja) põhjustavad liiklusõnnetusi ja kuidas neid riske vähendada. Selles spetsialiseerumises pööratakse tähelepanu infrastruktuuri ja sõiduki tehnoloogilistele uuendustele, samuti sellele, kuidas mõista ja mõjutada inimeste käitumist poliitika, hariduse ja sensibiliseerimise kaudu.

Programmil on ka käitumismudel. Treeningmulgaatoriga saavad õpilased teostada eksperimente füüsilise, vaimse ja visuaalse piirangu tagajärgede ning teekonstruktsiooni ja keskkonna mõjude kohta juhitud käitumisele kontrollitud keskkonnas.

Mobiilsuse juhtimise erialal keskenduvad õpilased, kuidas mõjutada transpordiliikide valikut ja transpordi korraldamist. Kui teedevõrgud, ühistranspordisüsteemid, jalgrattavõrgud luuakse teatava liiklus- ja transporditeenuse kaudu, on teie ülesandeks transpordi ekspert, et lahendada väljakutse selle varustuse tõhusaks kasutamiseks (minimaalsed liiklusummikud) ja võimalikult jätkusuutlik .

See nõuab multidistsiplinaarset lähenemist. Näiteks üksikisikute käitumise mõjutamiseks säästvate transpordiliikide kasuks (bussi-, rongi- või jalgrattad) peavad transpordijuhid töötama välja infrastruktuuri- ja hinnakujundust täiendavaid teenuseid või vahendeid.

Karjääri väljavaated

Transporditeaduste kaptenina saate töötada erinevates organisatsioonides või kutsealades. Lõppude lõpuks vajavad transpordieksperte nii valitsusasutused, eraettevõtted kui ka mittetulundussektoris. Kas otsite põnevat tööd, pakkudes palju karjäärivõimalusi, siis magistri kraad Transport Sciences on õige valik teie jaoks!

Mõned meie endiste õpilaste sõnad:

"Raudteetransport on põimunud teiste transpordiliikidega ja sõltub reisijate valimistavast. See keerukas vastasmõju on väljakutse minu töös. Multidistsiplinaarne magistriprogramm oli ideaalne ettevalmistus. "

Pieter-Jan Lateur on nõustajate liikuvus - riikliku ühistranspordiettevõtte strateegiline teadur.

"Minu kraad transporditeaduses annab mulle usaldusväärsuse ja seisab kohalike omavalitsustega, kellel puuduvad liiklusohutuse alased teadmised. Ma võin teha vahet. "- Veva Daniels on SAVE projekti koordinaator, kes kehtestab sensibiliseerimise kampaaniad, et suurendada laste turvalisust liikluses. Selleks teeb ta koostööd omavalitsuste ja linnade valitsustega.

"Teooria ja praktika seos programmis oli ideaalne ettevalmistus erinevatele projektidele, mille eest ma olen praegu vastutav." - Maarten De Schepper on Hasselti linna transpordijuht. Ta vastutab linna järkjärgulise transpordipoliitika eest.

"Meeskonnatöö ja esitluste esitamine integreeriti kogu programmi. Tänu nendele oskustele omandasin kiiresti oma praeguses olukorras vastutuse. "- Kristof Mollu on sõltumatu inseneribüroo konsultant. Ta töötab mitmesugustes projektides, keskendudes transpordi planeerimisele ja transpordimudelite väljatöötamisele, nt kaubaveovõrgustiku kaardistamine kitsaskohtade väljaselgitamiseks ja ummikute vähendamiseks.

"Uuringute käigus avastasin, et olen huvitatud uurimistööst. Ma aitan uute teadmiste loomiseks, kuid mul on veel "sotsiaalset" tööd. Inimesed on minu teadustöö keskmes. "- Neven on Transpordiuuringute Instituudi doktorant. Ta uurib puuetega inimeste (MS patsientide) reisikäitumist ja tegeleb probleemidega, millega nad kogevad näiteks ühistranspordi kasutamisel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovati ... Loe edasi

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovative region. It aspires to be a hub in this innovation web. Näita vähem
Hasselt , Diepenbeek + 1 Rohkem Vähem