Programm algab põhiuuringutega, enne kui hakatakse minema kõrgtasemel kursustele, mis on tihti seotud reaalmajanduslike projektidega ja disaini- ja modelleerimisvahendite nüüdisaegsete vahendite kasutamisega. Programm pakub kahte rada, tsiviilehitust ja arhitektuuri insenerit.

KTH tsiviil- ja arhitektuuriinstituut

Programm pakub üliõpilasel laiat ja atraktiivset valikut tsiviil- ja arhitektuuritehnikaga seotud kursusi, mis võimaldavad omandada põhjalikke teadmisi valitud valdkonnas. Programm algab põhiliste kohustuslike kursustega, enne kui hakkate sooritama valikainete ja kõrgtasemel kursusi. Programmis on kaks peamist rada; Tsiviilehituse ja arhitektuuri insener. Tsiviilehituse raja on pühendatud teede, tänavate, raudteede, sildade ja tunnelite projekteerimise, ehitamise ja hooldamise tehnikatele. Arhitektuurialane raja on seotud hoonete projekteerimise ja analüüsimisega, rõhutades süsteemi taset ja elutsükli perspektiivi. Õppemeetodid on loengute, harjutuste, tööstusprojektide ja laboratoorsete tööde segu. Hariduse ajal suhtleb programm tööstusega mitmel viisil. Üks võimalus on läbi viia projektitoiming koostöös tööstuse ekspertidega, teine ​​on tööstuse asjatundjate kui õpetajate kaasamine.

Programm lõpeb kraadiõppeprojektiga, mis peaks olema seotud valdkonna probleemiga, keskendudes probleemi uurimisele ja analüüsile. See on ka võimalus õpilastel suhelda nii tööstuse kui ka praeguste teadusuuringutega.

Magistriõpetaja näitab:

  • Tugev võime arendada ja kujundada hooneid ja infrastruktuure, pidades silmas inimeste tingimusi ja vajadusi ning ühiskonna eesmärke majanduslikult, sotsiaalselt ja ökoloogiliselt säästva arengu jaoks.
  • Suurt võime suhelda erinevate vaatajaskondadega inglise ja / või rootsi keeles, suuliselt ja kirjalikult. See hõlmab võime arutleda ja edendada esitatud tulemusi ja tulemusi. See saavutatakse suuliste ja kirjalike ettekannete kaudu kogu hariduses.

Õppur peaks näitama oma teadlikkust ühiskondlikest ja eetilistest aspektidest, sealhulgas majanduslikest ja sotsiaalsetest probleemidest ning ökoloogiliselt säästvast arengust.

Karjäär

Ehitussektoril on pikaajaline mõju ehitatud keskkonnale ning tsiviil- ja arhitektuurialane tehnoloogiaprogramm vastab hästi tunnustatud vajadusele inseneride järele, kellel on teadmised ja võime projekteerida ja ehitada infrastruktuuri, elamud ja optimaalse tehnoloogiaga töökohad majanduse ja keskkonnamõju kohta. See magistriõppekava annab oma lõpetajatele rahvusvaheliselt nõutava pädevuse ja suurepärase tuleviku väärtuse nii teadus-ja tööstus.

Pärast lõpetamist valmistatakse üliõpilane ette professionaalseks karjääriks konsultandina, kes tegeleb peamiselt hoonete ja infrastruktuuri projekteerimisega nagu teed, raudteed, tunnelid ja sillad. Üliõpilane on valmis töötama ka ehitussektoris, samuti avalikes asutustes, näiteks maantee- või raudteeasutustes, kes töötavad disainerina või projektijuhtina. Lisaks saavad üliõpilased jätkata akadeemilise teadustöö karjääri ja jätkata doktoriõppesse. Tänu koostööle tööstusega, eriti magistritööde või erinevate projektide ajal, on üliõpilastel võimalus kohtuda tööstuse inimestega ja teha esimest kontakti, mis viib sageli töövõimalusi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi