Turbomasinate aeromehaanikaülikoolide (THRUST) ühine magistriprogramm on koostöö KTH, Duke'i ülikooli, Thessaloníki Aristotelese ülikooli ja Liège'i ülikooli vahel. Programm pakub hariduse kõrge rahvusvahelise standardiga, samuti kultuuriline kogemus vähemalt kahes eri riigis ja kaks kraadi kahe ülikooli.

KTH turbomasinate aeromehaanikaülikoolide koolitus

Energeetika ja tõukejõu on väga vajalikud süsteemid maailmas moodsaim inimtegevuse ja sotsiaalset arengut jätkusuutliku ühiskonna. Turbomachines toota rohkem kui 90% kogu maailmas elektrit, sõita enamus lennukeid ja kasutatakse laialdaselt kompressorid, pumbad jne paljudes kaasaegsetes rakendustes (näit. külmikud ja ventilaatorid).

Aeromehaanika on üks peamisi piiranguid tõhusamatele, kergematele, odavamatele ja usaldusväärsematele turbomagunitele, olgu see siis reaktiivmootoritele, auruturbiinidele, gaasiturbiinidele, tuuleturbiinidele või hüdroturbiinidele, samuti mitmesugustele kompressoritele. Programmi eesmärk on koolitada kõrgtehnoloogilisi üliõpilasi, et tulla toime aeromehaanika väljakutsetega. Programmi juhib koordinaatorite meeskond KTH-s. Koordinaatorite meeskond annab aru nii juhtkonnale kui ka tööstusele juhtkomiteelt, kuhu kuuluvad kõikide programmiga seotud osapoolte esindajad.

Programm on hästi lõimunud, esiteks seoses õpilaste ja õpetajate liikuvuse teatud ühiste loenguid, kuid on seotud ka pikaajalise kasutamise korral serveri õpetamise spetsialist õpetajad üldse neli ülikooli, koos "näost-näkku" ja " virtuaalne "interaktiivsed seminarid ja projekti kursused. Programm pakub ainulaadset, kaasaegset ja väga interaktiivset õppematerjali, mis parandab õpilase õppeprotsessi. See koos "kaugõppe" aspekte, mis võimaldavad ka olulist potentsiaali juba aktiivse tööstuspoliitika isikud osaleda programmi osana elukestva õppe sees vastavatele ettevõtetele. Arvestades selle skeemi olemust teema Aeromehaanika, multidistsiplinaarne oskused on soodustanud.

Karjäär

Programm pakub üliõpilastele ülemaailmset unikaalset haridust kõrgel akadeemilisel tasemel, kaasates teadlasi / õpetajaid kolmest Euroopa ja ühe USA kõrgemasse ülikoolist selles piirkonnas ning valmistab õpilasi ette tööstuslikuks otseseks kaasamiseks. Lisaks sellele sillutatakse teed doktoriõppe jätkamiseks selles valdkonnas.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi