Magister turundus (mmktg)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Marketing on 18 kuu kursuste magistrikraadi programmi eesmärk on aidata teil arendada oskusi ja teadmisi vaja karjääri turunduses. Lõpetajad saavad tunnustust kaasaegne turundus ülemaailmses kontekstis ja võimet tuvastada turuvõimalusi ning töötada turundusstrateegiaid.

Karjäärivõimalused

Mis Master of Marketing, lõpetajad on varustatud oskusi ja teadmisi vaja karjääri turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas. Õpilased võivad jätkata karjääri ettevõtte, nõustamine või turuanalüüsi, muu hulgas võimalusi.

Kraadiõpe

Master of Marketing on 18-kuu 240-punktilise programmi uuritud üle kuue kvartali jooksul. Sa uurib põhilisi kursusi enne jätkamist, et komplekt spetsialiseeritud Marketing kursustel, mis keskenduvad tänapäeva kaubandustava, turuanalüüsi, branding ja strateegia, samuti juhtimise.

Sul on ka täielik neli professionaalse arengu moodulid olulise osana oma kraad. Need on varustada teid kutseoskuste, et vajate, et suurendada oma konkurentsivõimet ja edu ärimaailmas.

Akadeemiline nõuded

Et pääseda pead olema läbinud bakalaureuse kraadi tunnustatud ülikooli või õppida institutsioon, mis on võrdne vähemalt Uus-Meremaa B keskmiselt arenenud kursused. See võib olla kas kraad äri * või mitteärilistel kraadi asjakohasel erialal, nagu kunst, teadus, tehnika, tehnoloogia või teaduse.

Hinnates oma taotlus võtame arvesse pingerida kool, kus sa lõpetanud oma bakalaureuse kraadi, samuti klassid saavutatud teemasid.

  • Taotlejad, kes on lõpetanud edasijõudnud kursus (ed), bakalaureuse kraad, mida peetakse sisuliselt sarnane kursustel selles programmis on kohustatud täitma asendaja kursus (t). Nõuanded antakse õpilastele iga juhtumi puhul eraldi.

Inglise nõuded

Meie Business magistriprogrammi õpetatakse täiesti inglise keeles. Seega peate aru saama, rääkida ja kirjutada vabalt inglise keelt.

Et olla abikõlblik sissepääs, rahvusvahelistele üliõpilastele tuleb saavutada: - Academic IELTS 6,5, mitte bänd väiksem kui 6,0, või; - TOEFL (paberil) 575 (TWE 4.5) või; - TOEFL (Interneti-põhise) 90 (kirjalik 21), või; - Foundation Certificate inglise akadeemilistel eesmärkidel (FCertEAP) B-.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. Näita vähem