Magister Tuumaenergia (EMINE)

Üldine

Programmi kirjeldus

Tuumaenergia ühist magistriprogrammi (EMINE) pakuvad InnoEnergy kaudu neli Euroopa ülikooli. Programm õpetab homme tuumaenergeetikutele, kuidas lahendada peamised tehnilised, sotsiaalsed ja keskkonnaalased väljakutsed, millega tööstusel täna ja tulevikus kokku puututakse. Laiendades traditsioonilise tuumahariduse ulatust, aitab programm homsetel inseneridel mõista tuumaenergiat mitmekesise energiaallikate kontekstis.

Tuumaenergia KTH

Tuumaenergia mängib olulist rolli ülemaailmses vähese süsinikdioksiidiheitega energialiigis. See on ülitähtis eduka energiavahetuse jaoks - ja see on dünaamiline sektor, kus luua jätkusuutliku energia alal elukestvat karjääri.
Tuumaenergia (EMINE) magistriprogramm süvendab teie tehnilisi teadmisi, laiendades samal ajal arusaamist laiemast energiasektorist ning tuumaenergia ühiskondlikest, majanduslikest ja keskkonnamõjudest. See tuumaenergiaprogramm annab teile võimaluse vastata globaalse tööstuse ees seisvatele väljakutsetele, olgu see siis uute reaktoritüüpide väljatöötamine, vanemate jaamade ohutu dekomisjoneerimise juhtimine, uuendusliku uue poliitika väljatöötamine või tõhusa jäätmekäitluse kavandamine.

Tööstusharu ekspertide poolt korraldatavate kursuste, kohapealse töö ja praktiliste praktikate ning kohapealsete visiitide abil pakub programm teile ka enneolematuid võimalusi suhelda otse suuremate tööstuses osalejate ja teadusinstituutidega. Enam kui pool oma ajast tuumaenergiaprogrammi jaoks kulutatakse koos tööstuspartneritega, kelle hulka kuuluvad Areva, EDF ja Endesa ning CEA, mis on üks tuumaenergia kõige olulisemaid uurimiskeskusi Euroopas

Kaheaastane programm annab teile põhjalikud teadmised tuumatööstusest ja selle rollist laiemas energiaökosüsteemis. Saate kõrgetasemelise teadusliku ja tehnilise hariduse, mis on vajalik tuumaenergia tootmise tehniliste keerukuste valdamiseks, samuti koolitust ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimiseks.

Tuumaenergia (EMINE) magistriprogrammil on tihedad partnerlussuhted kõigi Euroopa tuumatööstuse juhtivate osalistega, kes osalevad programmis aktiivselt, tagamaks, et see jääb praeguseks ja vastab teie vajadustele - ja ka nende endi vajadustele. Kui see on lubatud, osalevad meie partnerid õppekavade kujundamisel, üliõpilaste valimisel, õpetamisel ja loengute pidamisel, praktikakohtade korraldamisel, magistriõppe projektide toetamisel ja meie lõpetanutele töövõimaluste loomisel. Samuti on teil võimalus suhelda meie tööstuspartneritega võrgustikuürituste, külalisloengute ja väliskülastuste ajal.

Programm võimaldab teil integreerida tuumatööstuse tehnilised aspektid peamiste keskkonna-, majandus-, regulatiivsete ja sotsiaalsete probleemidega.

Tuumaenergia magistriprogramm on rahvusvahelise tööstuse rahvusvaheline programm. Te liitute kahe aasta jooksul kahe erineva ülikooli ja ühe Euroopa juhtiva ärikooli õpilastega kogu maailmast. Pärast programmi ja magistritöö edukat läbimist saate kahekordse diplomi: magistrikraadi kahest järgmisest õppeasutusest:

  • Grenoble'i INP: tuumaenergia magistrimaterjalid: tehnoloogiainstituut, Prantsusmaa
  • Magistriõpe KTH : Rootsi Kuninglik Tehnoloogiainstituut
  • Magistriõpe tuumaenergia, Université Paris-Saclay, Prantsusmaa
  • Magister tuumaenergia alal, UPC: Universitat Catalunya Politècnica · BarcelonaTech, Hispaania

Karjäär

Tuumatööstus on tõeliselt rahvusvaheline ja nõuab globaalset mõtteviisi. Programm on võimalus alustada oma rahvusvahelise võrgustiku ülesehitamist, tehes tihedat koostööd kaasõpilastega kogu maailmast, samal ajal kui õppekava ettevõtlusele keskendunud elemendid uurivad, kuidas töötada ja juhtida mitmekultuurilisi meeskondi.

Programm annab teile põhjaliku arusaama tuumaenergiaga seotud võtmeküsimustest ja avab mitmesuguseid karjäärivõimalusi, sealhulgas projekteerimise ja ehituse, käitamise ja hoolduse, dekomisjoneerimise ja jäätmekäitluse võtmevaldkonnad.

Suur keskendumine ärioskustele ja innovatsioonile võimaldab teil hõlpsasti asuda juhtivatel ja juhtivatel kohtadel. Teise võimalusena on programm esimene samm oma teadus- ja doktorikraadi karjääris. töö.

„Usun kindlalt, et energiaprobleemi lahendamine on inimkonna ülim prioriteet. See on üks Gordiani sõlm, mis tuleb avada. Kuid me ei saa tekitada rohkem probleeme selle lahendamise hinnaga - seetõttu peab lahendus olema jätkusuutlik. ” Chirayu Batra, EMINE magistrantuuri lõpetanud tuumaenergeetikainsener Rahvusvahelise Aatomienergiaagentuuri (IAEA)

"EIT-i silt on kvaliteedimärk, mille Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT) on andnud teadmis- ja innovaatikakogukonna haridusprogrammile, mida EIT on positiivselt hinnanud EIT-i kvaliteedi tagamise ja õppe tõhustamise (EIT QALE) süsteemi rakendamisel ning konkreetsete kvaliteedikriteeriumide kohaldamine, keskendudes EIT üldistele õpitulemustele (EIT OLO), tugevale ettevõtlusõppele, tugevalt integreeritud, innovaatilistele õppetegevusele, mida tehes õppimine toimub, rahvusvahelisele liikuvusele ja teavitustööle. "

EIT InnoEnergy

EIT InnoEnergy on Euroopa ettevõte, mis edendab hariduse, tehnoloogia, ettevõtluse ja ettevõtluse integreerimist ning tugevdab innovatsioonikultuuri. EIT InnoEnergy käsitleb säästvat energiat kui oma prioriteetset valdkonda ja Euroopa tipptegijate liitu, kus on 27 aktsionärist koosnev konsortsium ja lisaks veel 100 partnerit - ettevõtet, uurimisinstituuti, ülikooli ja ärikooli, mis hõlmab kogu energiaallikat.

123127_InnoEnergy_Support_Sign.jpg

EIT InnoEnergy magistrikool pakub seitset säästva energia programmi, mis pakuvad harvaesinevat tehnikat ja ettevõtlust. Kõik annavad tipptasemel teadmisi valdkondades, mis on olulised tänapäeva globaalsete energiaprobleemide lahendamiseks. Kõigil programmidel on tugev liikuvuskontseptsioon - esimene aasta veedetakse ühes ülikoolis ja teine aasta teises ülikoolis. EIT InnoEnergyt rahastab Euroopa Komisjon EIT (Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut) kaudu.

Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical univer ... Loe edasi

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical university, KTH is also the country’s oldest and largest. With over 12,000 students and an international reputation for excellence, the university continues to nurture the world’s brightest minds, helping to shape the future. Näita vähem