InnoEnergy kaudu pakuvad ühiseid magistriprogramme tuumaenergia valdkonnas (EMINE) nelja Euroopa ülikooliga. Tuumaenergial on märkimisväärne koht vähese süsinikdioksiidiheitega ülemaailmse energiaallikana - see on dünaamiline sektor, kus luua elukestev karjäär säästvas energias. Programm süvendab teie tehnilisi teadmisi, laiendades samas teie arusaama laiemast energiasektorist ning tuumaenergia ühiskondlikku, majanduslikku ja keskkonnamõju.

KTH tuumaenergia

Tuumatehnoloogia ühine magistriprogramm aitab teil lahendada maailma tuumaenergia tööstuse ees seisvad väljakutsed, kas see juhib uute reaktoritüüpide projekteerimist, vanade seadmete ohutut demonteerimist, uuendusliku uue poliitika väljatöötamist või tõhusa jäätmekäitluse väljaarendamist.

Lisaks pakub programm teile mitmesuguseid võimalusi tegeleda otseselt peamiste tööstusettevõtete ja uurimisinstituutidega kogu programmi jooksul toimuvate tegevuste kaudu. Areva, EDF, Endesa ja Vattenfall osalevad kõikides programmides koos CEA-ga üks tähtsamaid tuumaenergia uurimiskeskusi Euroopas.

Tuumaenergia ühine magistriprogramm on rahvusvahelise tööstuse rahvusvaheline programm. Te ühinete üliõpilastega üle kogu maailma kahe aasta jooksul kahe erineva ülikooli ja ühe Euroopa juhtiva ärikooliga. Pärast programmi ja väitekirja edukat lõpetamist saate topeltdiplomi: magistriõpe kahelt järgmistest instituutidest:

  • Materjaliteaduslik õppetool tuumaenergia jaoks, INP: Grenoble'i tehnoloogiainstituut, Prantsusmaa
  • Magistriõpe KTH: Royal Institute of Technology, Rootsi
  • Magistriõpe tuumaenergia, Université Paris-Saclay, Prantsusmaa
  • Magister tuumaenergia alal, alates UPC: Universitat Catalunya Politècnica · BarcelonaTech, Hispaania

Suvekool

Selle esimese aasta lõpus kogunevad kõik õpilased nelja nädala suvekoolis Prantsusmaal asuvas Grenoble'i École de Management'is, et uurida innovatsiooni küsimusi üldiselt energiaturul ja eriti tuumatööstuses.

Suvekoolis saate külastada ka tuumatööstuse ekspertide antud külalisi ja osaleda tuumatehnoloogia-, teadus- ja tootmisrajatiste külastustes.

Selle programmi õpilased saavad spetsialiseeruda järgmistes valdkondades:

  • Materjaliteadused tuumaenergia jaoks
  • Tuumareaktori füüsika ja tehnika
  • Tuumajaama disain
  • toimingud
  • Kütuse tsükkel
  • Kasutusest kõrvaldamine ja jäätmekäitlus

Programm on akrediteeritud Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) poolt.

Karjäär

Tuumaenergia ühine magistriprogramm annab põhjaliku ülevaate tuumaenergiaga seotud põhiküsimustest ning annab lõpetajale laia valikut karjäärivõimalusi, sealhulgas peamisi projekteerimis- ja ehitusvaldkondi, käitamist ja hooldust, dekomisjoneerimist ja jäätmekäitlust.

Tänu tugeva keskendumisele ettevõtlusoskustele ja innovatsioonile, on meie lõpetajatel võimalik hõlpsasti juhtida juhtivtöötajaid ja juhtivtöötajaid. Teise võimalusena on see programm esimeseks sammuks karjäärile teadustöös ja doktorikandidaadis.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi