See üheaastase magistriõppe programm on suunatud arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise ja linnaplaneerimise valdkondade lõpetanutele, kes tegelevad konkreetselt avaliku sektori disainiküsimustega ning nende mõjuga ühiskondlikule elule ja inimeste käitumisele. Meie eesmärgiks on süvendada teoreetilisi ja disainitud teadmisi, muuta spetsialistide mõtteviisi seoses meie linnade kujundamisel avaliku sektori tähtsuse ja väärtusega.

Urbanismuuringud KTH-s

Urbanismuuringute põhjendus on spetsialistide jaoks, kes mõistavad ja töötavad interdistsiplinaarsetes linnade kujundamise ja linnaplaneerimise meeskondades koos kasvava sooviga linnadel luua uusi ja erinevaid linnalise eluviise. Kuna selle programmi eesmärgiks on teisaldada disainimujutust objektidest kohtadesse, erinevad meie peamiste linnade stuudiod ja moodulid traditsioonilistest stuudiotest / moodulitest mitmel viisil.

Meie lähenemisviis hõlmab linnade kujundamise küsimuste põhjalikke uurimisi, kombineerides viit teema baasil asuvat moodulit, mis asuvad kolmes stuudios. Stuudiosse on kaasas käimasolevad seminari lugemise seeriad ja linnakujude uuringud. Integreeritud lõputöö projekt põhineb eelmisel kolmel stuudiumil ja viiel moodulil. See on ainulaadne komposiittöö, mis sünteesib kõiki eelmise töö tulemusi lõpptootena, mida õpilased saavad kasutada KTH üheaastaste uuringute portfellina. See on algusest peale akumuleeritud teadmiste "eluartikkel", mis toimib arenenud kraadiõppe teoreetilise, strateegilise ja disainipartnerina. Projekti saab saavutada essee, disainiprojekti, paigaldus või linna filmi kujul. Kraadiõppe projekt hõlmab ka linnade projekteerimise uurimistööde metoodikat, avaliku elu õpinguid ja linna uurimist ning uurimistöö seminaril, mis keskendub doktoritöö ettevalmistamisele.

Lisaks sellele pakutakse üliõpilastele võimalust osaleda külalisõppejõudude osalemises ja osaleda maailma juhtivatest ehituskeskkondadest (Urbanism): ETH Zürich, UC Berkeley CED, UCL Bartlett Londonis, LSE Linnad - Londoni Kool Bostoni Majandus- ja Massachusettsi Tehnoloogiainstituudist (MIT), samuti mõned teised. See pakub üliõpilastele fantastilisi globaalseid koostöövõimalusi paljudel reaalmaailma juhtumitel. Urbanismuuringuid toetatakse väliselt ja osaliselt Axe poja Johnsoni fondi kaudu.

Teemad

Avalikud ruumid, linnaplaneerimine, linnaplaneerimine ja planeerimine, linnaplaneerimine ja linnaehitus, linnakeskkond, linnaruumi poliitika, sotsiaalne jätkusuutlikkus, linnastumine, linnade kiire kasv, tänavad ja väljakud

Karjäär

Programmi lõpetanute väljavaated tööturule on erakordsed. Tööandjaid võib leida avalikus sektoris, omavalitsustes, piirkondlikul, riiklikul ja erasektoril (arhitektid, elamu-, ehitus- ja nõustamisteenused), kus lõpetanutele antakse projekteerimis-, planeerimis-, kujundamis-, koordineerimis-, uurimis- ja ülesannete täitmise ülesanded. Meie urbanismiõpingute lõpetajad võivad eeldada, et nad lähevad tööle konsultatsioonide kavandamiseks ja kujundamiseks; linna ametid; äri- ja arendusrühmad; linna- ja piirkondlikud planeerimisasutused; riigi planeerimisagentuurid; erasektori arendajad; mittetulundusliku kogukonna ja taskukohaste eluaseme arendajad ning jätkata teadustegevust akadeemiliste ringkondade hulgas. Programmil on tihedad sidemed valdkonnas tegutsevate spetsialistidega (stuudiote kaudu), mis tähendab, et linnastumise õpingud antakse õpilastele võimalus luua tugevaid esialgseid võrgustikke, mida saab oma karjääri alustamisel kasutada.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
155,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi