Magister visuaalne disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Visuaalne identiteet süsteemid toimetuse disain, informatsiooni disaini digitaalse side: visuaalne disainer on oluline professionaalne aega haldamiseks ja kõik graafika ja visuaalseid aspekte side, mis läheb alates eesmärkide analüüs, et kontrollida sisu informatsiooni. Magistriõppe programm analüüsib neid mõisteid ja võimaldab üliõpilasel õppida praktikas erinevate valdkondade graafiline visuaalne protsess. See hariduse sisu annab võimaluse omandada töökogemust ja tehnilised oskused töötada selles sektoris. Laboratories - kus on teostatud projektide - anda õpilasele võimalus mõelda ja ellu viia, mida nad on õppinud. Kõik professionaalselt. Programm hõlmab ka - põhirõhk - unikaalne tehniline taust ja ainulaadne valdkonnas tööriistad ja tehnoloogiate visuaalne disain.

SISENEMISKOHAD

Master on suunatud lõpetanute Side, graafiline disain, Reklaam või samaväärne; Tere õpilased Vabade kunstide teaduskond, kellel on kogemusi graafilise ja kandidaadid, kes on märkimisväärne töökogemus sektoris. Arv piiratud ruumi. Vastuvõtmise protsessi hindamine baseerus CV, portfoolio ja intervjuu. Noteerimise taotlemisel tuleb saata Akadeemilise Büroo SPD.

KESTUS

Kursuse kestus on 15 kuud, oktoobrist detsembrini järgmise aasta jooksul. Osavõtt on kohustuslik - täiskohaga - 15.00-ni, sh klassi õppetunde projektide elluviimine ja laval.

STAGE

Lõpus Õpetlik programm, lõpetanud saavad teha internatuuri kolm kuud ettevõtted, asutused või institutsioonid sektoris.

KEEL

MA õpetatakse inglise keeles.

DIPLOM

Pärast ületamisel lõpueksami, õpilane saab ülikooli magistrikraadiga väljastatud IULM ja SPD. Programm on 60 ainepunkti CFU / ECTS.

Viimati uuendatud dets 2015

Teave kooli kohta

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has capt ... Loe edasi

Since 1954 this school has worked with Italian design, seen it grow and develop into what we know it as today. The artist Nino di Salvatore set up SPD in 1954. As a painter and sculpturer, he has captivated and brought together artists, designers, professionals and students from across five different continents. Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe have all taught at SPD. Näita vähem