Magister arvutitehnika alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Vistula University arvutitehnoloogia magistriõppes on teie võimalus saada ekspertteadmisi ja alustada karjääri IT-sektoris. Kui valite selle programmi, avastate organisatsioonides täiustatud traadita tehnoloogiate rakendused ja õpid, kuidas kujundada mobiilirakendusi erinevatele ettevõtetele ja nende toodetele. Lisaks avab magistrikraadi lõpetamine uksed juhtivatele ametikohtadele tööstuses.

See programm sobib ideaalselt kõigile STEMi lõpetajatele, kes soovivad laiendada oma teadmisi arvutitehnoloogiast ja omandada uusi oskusi.

Magistriõppekava õpetab teile optimeerimist ja R keelt. Õpid, kuidas kasutada algoritmide teadmisi, mis on rakendatavad traadita võrgu ja mobiilseadmete tarkvara disaini probleemidele. Te saate uusi pädevusi, mis on seotud kasumlikkuse hindamisega ja projektijuhtimisega. Tänu Microsofti DreamSparkile, Oracle'i OAI ja CISCO kohalikele akadeemilistele õppeprogrammidele hakkab te oskama rakendada teoreetilisi teadmisi reaalsete probleemidega. Arvutitehnoloogia magistriõppena on teil ka disaini ja arendustööriistade meisterlikkus.

Nõuded

Kui soovid taotleda arvutitehnoloogia magistriprogrammi, peate olema BS-diplomi omanik (arvutitehnoloogias või sellega seotud valdkondades, nt telekommunikatsioonis või elektroonikas). Teil palutakse esitada see diplom.

Inseneriteaduskond (arvutiteaduse instituut) korraldab igakuiseid tsüklilisi kohtumisi - teadusseminare, kus on võimalus kuulata ja aktiivselt osaleda teadustöö ja selle rakenduste uurimise teistes valdkondades.

Teave programmi kohta

Arvutitehnoloogia magistriõppes laiendatakse oluliselt bakalaureuseõppes omandatud teadmisi. Programm õpetab teile, kuidas kujundada traadita võrke ja mobiilirakendusi. Te omandate oskused, mis võimaldavad teil projekte hallata ja juhtida oma IT-meeskondi. Vaadake kogu õppekava ja uurige, kui palju rohkem saate õppida!

Internatuur

Vistula University pakub praktilisi teadmisi, mida jagavad eksperdid ja tuntud spetsialistid. Usume, et edu ja võime kasutada teoreetilisi teadmisi on edu võti. Sellepärast sisaldab arvutitehnika inseneriprogramm (magistriõpe) praktikaid. Need aitavad teil oma teadmisi kindlustada ja saada kindla spetsialistiks. Lisaks on teil ka väärtuslik võimalus võrku ühendada.

Ekspertiis

Vistula University õppimine annab teile vajalikud teadmised, et saada kiiresti arvutitehnoloogia eksperdiks.

Suurettevõtted

Magistriõppe programm Computer Engineering on kohandatud turu vajadustele ja võimaldab teil saada teadmisi konkreetse valdkonnas, mis sind huvitab. See pakub kahte suurettevõtet: traadita võrkude projekteerimine ja rakendamine ning mobiilirakenduste projekteerimine ja rakendamine.

Sub-major: Traadita võrkude projekteerimine ja rakendamine

See alamgrupp valmistab teid ette traadita võrkude arendamise kavandamiseks ja prognoosimiseks ning selle infrastruktuuri säilitamiseks ja arendamiseks organisatsioonides. Kujundate telekommunikatsiooniteenuseid pakkuvatele ettevõtetele IKT ja traadita lahenduste arendamist. Sa õpid parimaid tavasid suhtlemisel teenuseosutajate ja töövõtjatega, seoses traadita võrkude ehitamise ja arendamisega, samuti kliendisüsteemide järelevalve ja kontrollimisega.

Teil on vilunud protokollide koostamisel, samuti energia ja muude ressursside haldamisel. Kõik see eeldab üksikute seadmete süsteemset vigasust ja madalat usaldusväärsust. Sul on võimalik lisada koostööalgoritme hajutatud süsteemidesse, samuti turvalisuse ja andmevahetuse usaldusväärsuse süsteeme vaenulikus keskkonnas.

Karjäär pärast õpinguid

Vistula University pakub mõistlikku arvutitehnoloogia programmi. Selle lõpetajatest saavad eksperdid valitud alamvaldkondades ja leiavad kergesti tööd. Kõik see tänu meie kursustele, mida õpetavad tuntud praktikud ja kogenud teadlased. Magistriõppes õpetatakse ka, kuidas juhtida projekte, võimaldades teil taotleda spetsialiseeritud ja juhtivatel ametikohtadel ettevõtetes.

Pärast lõpetamist on Teil „Arvutitehnoloogia magistrikraad”.

Arvutitehnika kavandamise eelised

 • Ekspertide teadmised

Huvitavad alam-suured firmad võimaldavad teil saada valitud valdkonna ekspertiks. Valides oma teadmisi traadita võrkude kohta, saate teada, kuidas seda tehnoloogiat igas organisatsioonis rakendada. Mobiilirakenduste sub-major, teisest küljest, õpetab teile, kuidas kujundada rakendusi kõige populaarsematele operatsioonisüsteemidele.

 • Oma karjääri edendamine

Vistula University mitte ainult ei laienda oma teadmisi, vaid valmistab teid ka oma IT-projektide juhtimiseks. See muudab teie valitud valdkonnas atraktiivse positsiooni saamise reaalseks võimaluseks.

 • Analüütiline mõtlemine

Õppimine, kuidas mõelda, sünteetiliselt ja analüütiliselt, on programmeerimisel äärmiselt oluline. Nende oskuste kombineerimisel asjatundlike teadmistega saate kiiresti lahendada kõik probleemid, millega te kokku puutute. Teist saab hinnatud spetsialist, mis on hindamatu iga tööstusharu ettevõtte jaoks.

Õppemaksud

Õppetasu täistööajaga ja osalise tööajaga õpingute eest (sh mobiilsed õpingud) poola keeles - üliõpilased väljastpoolt ELi

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 1 750 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 925 €

Õppetasu täiskoormusega õpingute (BA / MA) eest inglise keeles - ELi kodanikud *

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 2 500 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 1 350 €

* Teiste riikide kodanikud, kes maksavad samu tasusid kui ELi kodanikud, hõlmavad: teiste Euroopa riikide kodanikke, kõiki Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Kariibi mere piirkonna riike ning Armeenia, Aserbaidžaani, Gruusia, Kasahstani, Kõrgõzstani kodanikke, Mongoolia, Venemaa, Tadžikistan, Türkmenistan ja Usbekistan.

Õppetasu täiskoormusega õpingute eest (BA / MA) inglise keeles - väljaspool ELi elavad kodanikud *

 • Registreerimistasu: 200 €
 • Õppemaks (aastas): 3 800 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 2 000 €

* See ei kehti üliõpilastele Euroopa riikidest, kes ei ole ELi liikmed, üliõpilased Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Kariibi mere piirkonnast ning Armeeniast, Aserbaidžaanist, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõzstanist, Mongooliast, Venemaalt, Tadžikistanist, Türkmenistanist ja Usbekistanist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Loe edasi

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Näita vähem