Ülemaailmse elanikkonna plahvatuse, kliimamuutuse, keskkonda ja liikide mitmekesisuse hävimise ajastul, mis kõik on põllumajandusteaduse ja -tehnoloogiaga tihedalt seotud, on see programm loodud selleks, et edendada ülemaailmseid juhte, kes aitavad kaasa biosektorile kooskõlas keskkonda, kasutades tõhusalt Shikoku piirkonna piirkondlikke omadusi akadeemilise uurimisvaldkonnana.

Shikoku rahvusvaheline õpilaste hariduse konsortsium (SISEC) on loodud integreeritud kontseptsioonina, mida jagavad Ehime , Kagawa ja Kochi ülikoolide kolm kõrghariduskoolid Shikokus, Jaapanis. SISEC pakub spetsiaalset 5-aastast kursust Aasia, Aafrika ja Vaikse ookeani piirkonna riikide riikide üliõpilastele (AAP erikursus). Allpool on selgitatud programmi ja rakenduse protseduure.


Sissepääsupoliitika

Pidades silmas AAPi eriprogrammi eesmärki, pakume kutseid inimestelt, kellel on järgmised pädevusvaldkonnad:

  1. Akadeemilised oskused, mis sobivad teadusuuringuteks säästva, keskkonnasõbraliku põllumajanduse, metsanduse ja toiduainete tootmise kalanduses.
  2. Suur huvi keskkonnasõbraliku toidu tootmise vastu.
  3. Pädevus leida oma teadustöö teema ja motiveerida seda keskenduda.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Ehime Universityis »

Viimati uuendatud October 21, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
apr 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
1,071,600 JPY
Õppemaks: 535 800 jen aastas. Sissepääsutasu: 282 000 jen. Kui tasud muutuvad külastuse ajal, võetakse tasusid vastavalt uue tasu struktuurile.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
apr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

apr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date