Magister tööstussüsteemide inseneriteaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

 • Magistrikraad (MS)
 • Magistrikraad (MEng)

114788_1.jpg

USA uudised on Rutgers'i tööstussüsteemide ja inseneriteaduste osakonna seas 20 riigi seas esikohal

Meie uus karjäärile suunatud magistrikraadi programm on ideaalne professionaalidele, kes soovivad suurendada oma karjäärivõimalusi tööstusharudes, mis ulatuvad arenenud tootmisest ja tervishoiust kuni transpordi, infrastruktuuri, finantssüsteemide ja muu poole.

Doktorikraadi eeltingimus, magistrikraadi programm ühendab teooria rakenduskoolituse, mitmekesiste kursuste ja praktilise õppe ning teadustööga. Meie teadustööga tegeleva MS kraadiõppe üliõpilased saavad täiendkoolitust kolmeastmelisel valikul:

 • Tööstus- ja süsteemitehnoloogia
 • Tootmis- ja tootmissüsteemide ehitus
 • Kvaliteetne töökindlus

Kraadi valikud

ISE üliõpilased, kes jätkavad oma MS kraadi, on väitekirja või mitte-doktorikraadi valikuvõimalusega, samas kui MEng kandidaadid jätkavad mitte-väitekirja võimalust.

MS (doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programmi nõutud 30 krediiti sisaldab 24 krediiti kursuste põhitehnoloogia valdkondades andmete analüüs, otsuste tegemine ja planeerimine, pluss valikained, samuti kuue krediidi väitekirja. Õpilased annavad ametliku ühe tunni väitekirja.

MS (mitte-doktoritöö): 30 ainepunkti

Programmi nõutud 30 krediiti on kursuste põhitehnoloogia valdkondades andmete analüüs, otsuste tegemine ja planeerimine, pluss valikained. Õpilased peavad kirjutama ISE teemalise uuringuaruande, mille nad esitavad avalikul seminaril.

MEng (mitte-doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programmi nõuded sisaldavad vähemalt 30 ainepunkti, vähemalt 18 ainepunkti ISE osakonnast valitud kursuste ning valikainete ja tööstusharude praktika või nurgakivi projekti.

114789_2.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ist, on hästi võimelised karjääri teostama mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades ning jätkama kõrghariduse omandamist.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Miks Rutgers?

 • Väga interdistsiplinaarne, integreeriv lähenemine haridusele ja kraadiõppele
 • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond
 • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni, DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal
 • Tihedad sidemed ja juhtivate tööstusharude lähedus
 • Taskukohane õppemaksu ja mitu stipendiumi ja stipendiumi
 • Rutgers Global pakub täielikku toetust viisade ja dokumentide tagamisel
Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik