Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Bayonne Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Ärinduse uuringud Bayonne. Leia parimad Ärinduse uuringud magistriõppe võimalused Bayonne

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Ärinduse õpingud on akadeemiline ala, mis pakub ärimaailmas vaja minevaid teadmisi ja oskusi. Õpingutes võidakse pakkuda rahanduse, raamatupidamise, majanduse, organisatsiooni uuringute, ärieetika ja turunduse aineid.

Prantsusmaa on praegu üks 20 parima tootlusega riik nii majanduse tõttu nende suurepärase tulemustele orienteeritud kõrghariduse õppes. Enamik kursusi kõrgkoolides pakutakse prantsuse keeles. Prantsusmaal on 60 avaliku ja 100 eraülikooli.

Bayonne on linna-valla, et ülejäänud on lähendada Adour ja Niver Rivers Prantsusmaal. Linnas on veidi üle 40.000 elaniku. See on linn kuulus aastaid oma trahvi šokolaadi. Siin on mitu kõrgkoolidest.

Ärinduse uuringud magistriõpe Bayonne. Otsi Ärinduse uuringud magistriõppe programme Bayonne ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ärinduse uuringud, Bayonne

Kraadid
Asukoht
Prantsusmaa
Bayonne
Õppe tüüp
Tempo
IAE Pau-Bayonne

Juhtimise ja meeskonnatöö arendamine - Avasta ja õpetatakse rahvusvahelisi uuenduslikke ärimudeleid ja -strateegiaid - Too vahendid ülemaailmse ettevõtte ees seisvate pr ... [+]

IAE Pau-Bayonne on Pau ülikooli ja Pays de l'Adouri haldusjuhtimise magistriõppekeskus, juhataja poolt pakutav avaliku väljaõppe pakkumine. Meie kool pakub magistri- ja doktorikraadi valikulisi erialasid. tasemel, mis on kohandatud ettevõtete vajadustele ja toidetakse juhtimisteaduste uurimisvaldkonna uusimatest edusammudest. IAE Graduate School of Management valmistab ette meie õpilasi integreerima kõrge positsiooni töökohti erinevates juhtimise valdkondades Prantsusmaal või välismaal.

Ülevaade

-Jätkata juhtimist ja meeskonnatööd

- Avasta ja õpiks rahvusvahelisi uuenduslikke ärimudeleid ja strateegiaid

- Suurendada tööriistu ülemaailmse äriprobleemide lahendamiseks "... [-]

Prantsusmaa Bayonne Anglet Pau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles