Filter
Magistrikraadid
Soome Oulu Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Ärinduse uuringud Oulu. Leia parimad Ärinduse uuringud magistriõppe võimalused Oulu

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Ärinduse õpingud on akadeemiline ala, mis pakub ärimaailmas vaja minevaid teadmisi ja oskusi. Õpingutes võidakse pakkuda rahanduse, raamatupidamise, majanduse, organisatsiooni uuringute, ärieetika ja turunduse aineid.

Soomes ametlikult Soome Vabariik, on Põhjala riik asub Fennoskandia piirkonnas Põhja-Euroopas.

Kuna kõige suurema rahvaarvuga linn Põhja-Soomes, Oulu on üle 100000 elaniku. Linn on koduks Oulu University of Applied Sciences, University of Oulu, ja kutsekoolis.

Ärinduse uuringud magistriõpe Oulu. Otsi Ärinduse uuringud magistriõppe programme Oulu ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ärinduse uuringud, Oulu

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Oulu

Rahvusvahelise ärijuhtimise (IBM) rahvusvaheline magistrikraadi programm on kaheaastane teaduspõhine programm, mis keskendub rahvusvaheliste ettevõtete arendamisele, juht ... [+]

Rahvusvaheline ärijuhtimine, magistrikraad (majandus ja ärijuhtimine) (2 aastat)Rahvusvaheliselt võrreldav kraad majanduses AACSB akrediteeritud ärikoolisTipptasemel teaduspõhised teadmised rahvusvahelise ärijuhtimise alalGlobaalne väljavaade ja inspireeriv rahvusvaheline keskkond koos tööstuse kaasamisega professionaalseks kasvuks ja isiklikuks arenguks

Rahvusvahelise ärijuhtimise (IBM) rahvusvaheline magistrikraadi programm on kaheaastane teaduspõhine programm, mis keskendub rahvusvaheliste ettevõtete arendamisele, juhtimisele ja juhtimisele, ühendades erinevaid teemasid multidistsiplinaarse lähenemise kaudu.

Hariduse eripära tuleneb juhtimise ja rahvusvahelise äri kombinatsioonist, eriti strateegia, uuendusmeelsuse, ettevõtluse ja sotsiaalse vastutuse vaatepunktidest. Haridus keskendub keerukatele rahvusvahelistele kasumitaotluseta ettevõtetele ja mittetulundusühingutele , nende suhetele ja laiematele ärivõrgustikele või majanduspiirkondadele, näiteks riikidele ja riikidele. Nende keerukuste mõistmine on ettevõtete ja organisatsioonide sotsiaalse, majandusliku ja ökoloogilise jätkusuutlikkuse jaoks hädavajalik.... [-]

Soome Oulu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles