Filter
Magistrikraadid
Suurbritannia Inglismaa Bradford Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Ärinduse uuringud Bradford. Leia parimad Ärinduse uuringud magistriõppe võimalused Bradford

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Need tudengid, kes soovivad töötada kaubanduse erialal, peaksid kaaluma ärinduse õpinguid. See akadeemiline programm aitab tudengitel arendada töötajate juhtimise, finantskorralduse, turunduse, juhtimise ja ärieetika teadmisi ja oskusi.

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Bradford on viis kõrgkoolide ja hiljuti on kiitis Ofsted oma kooli saavutusi. Seal on ka riiklik meedia Muuseum, Bradford Industrial Museum, Boiling Hall muuseum ja kunstigalerii nimega Bradford 1 Gallery.

Ärinduse uuringud magistriõpe Bradford. Otsi Ärinduse uuringud magistriõppe programme Bradford ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Ärinduse uuringud, Bradford

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Audencia Business School

Valmistage edu tänapäeva pidevalt muutuvas globaalses ärikeskkonnas. Liituge eliidi ühe aasta Euroopa ja rahvusvahelise ärijuhtimise magister (EIBM) programmi täielik kol ... [+]

3 riiki, 3 keelt, 3 institutsiooni, 1 ühine kraad

Valmistage edu tänapäeva pidevalt muutuvas globaalses ärikeskkonnas. Liituge eliidi ühe aasta Euroopa ja rahvusvahelise ärijuhtimise magister (EIBM) programmi täielik kolmekeelne koolitus rahvusvahelises juhtimises ja ettevõtluses.

Euroopa kõrgemate institutsioonide ühine kraad

Bradfordi Ülikooli juhtimiskool, ÜhendkuningriikDeusto Business School, Deusto Ülikool, HispaaniaAudencia Business School , Prantsusmaa

Kolmekordne võrk

Kolm kinnitatud asutuse ettevõtete ühendusedPraktika võimalused Prantsusmaal, Hispaanias, Ühendkuningriigis ja mujalKareniteenuse tugi firmast Audencia, Bradford ja DeustoJuurdepääs kolmele suurele rahvusvahelisele töökohaleAlumniühendused ja valikuline võrgu liikmelisus kõigist kolmest... [-]
Suurbritannia Bradford
September 2020
Inglise,Prantsuse,Hispaania
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Deusto: Deusto Business School

See programm koolitab spetsialiste edendama ja juhtima äriprojektide arendamist koostöös ettevõtte eesmärkidega ning edendades selle edu pühendunult, vastutustundlikult j ... [+]

Programmi kirjeldus

See ametlik programm sobib hiljuti lõpetanutele, kes on valmis vastu võtma seda intensiivset haridusalast kogemust, mis hõlmab palju liikuvust ja kultuurilisi muutusi. Õpilastele antakse võimalus õppida ärijuhtimist globaalsest vaatenurgast.

Programm toimub kolmes riigis. Deusto Ärikool (Bilbao, Hispaania). Audencia Business School (Nantes, Prantsusmaa) ja Bradfordi ülikool (Bradford, Ühendkuningriik). Õppekeel on iga riigi ametlik keel.

Ülikoolilinnak: Bilbao, Nantes, Bradford.

Krediit: 90 ECTS

Pühendamine: täiskohaga

Praktika: kohustuslik, 3–6 kuud ja igas riigis.

Keel: inglise, hispaania ja prantsuse keel.

Vastuvõtutingimused... [-]
Suurbritannia Bradford
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles