Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Leia parimad Osakoormus Äri ja majandus Euroopas

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Äri ja majandus on tihedalt seotud. Õpilased võivad registreeruda programmi, mis ühendab nende teadusharude rohkem teada, kuidas nad suhelda ja kuidas kasutada seda seoses ehitada äri ja teha see edukas.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Osakoormus Äri ja majandus Euroopas. Saad kõik infot Osakoormus Äri ja majandus ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Äri ja majandus, Euroopa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business Schooli äritegevuse ökonoomika ja konkurentsi magistrikraad, mis on praegu neljandas väljaandes, pakub erikoolitust äriökonoomika ja äristrateegia ning kon ... [+]

Osakoormus Äri ja majandus %% COUNTRY_ARTICLE%% Euroopa.

Praegust majanduslikku reaalsust iseloomustab väga kiire väliskeskkonna areng, milles ettevõtted tegutsevad.

Eelkõige uute toodete ja tehnoloogiate ilmnemine, ülemaailmse konkurentsi intensiivistumine ja avaliku sektori üksuste tekkimine, mille eesmärk on tagada piisav konkurents ettevõtete vahel ja reguleerida konkreetsete turgude toimimist. Selles kontekstis tunnevad organisatsioonid kasvavat vajadust spetsialistide järele, kes suudavad neid nähtusi paremini mõista ja reageerida.

Ärimajanduse ja konkurentsi magistrikraad ühendab tugeva akadeemilise tausta, mis põhineb kõrgelt kvalifitseeritud õppejõududel, millel on tugev rakenduskomponent riikliku ja valdkondliku reaalsuse jaoks, sealhulgas mitmete professorite osalus, kellel on silmapaistva professionaalse sisestamisega seotud kursused. (nt konkurentsiasutus, INE, majandusministeerium, rahandusministeerium, riigikaitse ministeerium, CMVM-väärtpaberituru komisjon, Portugali investeeringute ja väliskaubanduse AICEP-agentuur, energeetikateenuseid reguleeriv ERSE-üksus , ERSAR-i vee- ja jäätmeteenistuste volitatud asutus, ANACOM-National Communications Authority, teiste institutsioonide seas).... [-]

Portugal Lissabon
Võta kooliga ühendust
Portugali
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles