MASTERSTUDIES

Leia parimaid Ettevõtluse kommunikatsioon Belgias siin

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Master in Business Communication Degree keskendub teabevahetuse ja ilma äri. See hõlmab avalike suhete, turunduse või ettevõtte maine juhtimine. Õpilane saab kursis olukordades teabevahetust nagu läbirääkimiste või konfliktide juhtimiseks äri seaded.

Ülikooliharidusega on kõige ülemiste tasandil haridussüsteemi Belgia, valitsus on panna rohkem rõhku veenduda, et õpilaste elu on tehtud nii lihtsaks kui võimalik läbi laenu ja toetusi programmid. Nad pakuvad sponsoreid välisüliõpilased vaeste ja kaitsetute taustaga, kes sooviksid õppida selles riigis.

Top Osakoormus Ettevõtluse kommunikatsioon Belgias. Saad kõik infot Osakoormus Ettevõtluse kommunikatsioon ja pöörduge kooli Belgias!

1 Tulemused Ettevõtluse kommunikatsioon, Belgia Filter

MIM - magistriõpe rahvusvahelises juhtimises - ärijuhtimine

United International Business Schools
Magister
<
Täiskoormus
<
Osakoormus
<
9&nbsp;-&nbsp;36 kuud
Inglise
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Ülikool
Online

Täisajaga üliõpilased võivad omandada magistrikraadi 9-kuulisel õppeaastal, kokku kolm neljandikku 20 ainepunkti iga või 12 kuu jooksul töökoormuse levitamisel.

Loe edasi