Filter
Magistrikraadid
Mehhiko Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Ärijuhtimine Mehhiko. Säästa aega ja leia siit kogu info Ärijuhtimine magistriõppe kohta Mehhiko

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Ärijuhtimise programm õpetab tudengitele, kuidas edukalt ja tõhusalt hallata ning juhtida teisi. Tihtopeale õpitakse selliseid olulisi valdkondi, nagu kommunikatsioon, ärikorraldus ning ettevõtluse juhtimine.

Mehhiko on üks populaarsemaid turistide riikides planeedil. Riigil on nii troopilistes ja parasvöötme andes õpilastele parim aeg siin. Kui soovid õppida oma kursuse riikliku autonoomse ülikooli Mexico, siis on see hiilgav elu palju meelelahutust riigis samuti.

Magister Ärijuhtimine Mehhiko. Leia kogu info ülikoolide kohta Mehhiko ja võrdle magistriõppe programme Ärijuhtimine

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Põhja-Ameerika

1 Tulemused Ärijuhtimine, Mehhiko

EGADE Business School

EGADE Master in Business Management on intensiivne programm, mis on mõeldud varases staadiumis töötavatele spetsialistidele, kes alustavad kiiret karjääri. Ükskõik millin ... [+]

Võimaldage oma karjääri algust

Üheaastane intensiivne karjääri käivitamise programm, mis on mõeldud noortele spetsialistidele ja hiljuti kõrgkooli lõpetanud noortele. EGADE ärijuhtimise magistrikraad on intensiivne programm, mis on mõeldud varajases staadiumis professionaalidele, kelle eesmärk on alustada oma karjääri kiire kasvu teel.

Vorming Täiskohaga Kestus 1 aasta Asukoht Monterrey ja Guadalajara Programmi sissevõtmine Septembril Keel Inglise Professionaalne kogemus Hiljuti lõpetanud või noored spetsialistid, kellel on 0–2-aastane täistööajaga töökogemus Rahvusvaheliste residentuuride võimalused Ülemaailmne keelekümblusõpe, rahvusvahelised vahetused, ülemaailmsed praktikumid ja kaheastmelised võimalused ... [-]
Mehhiko Monterrey Guadalajara
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles