Filter
Magistrikraadid
Tšiili Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Õpetamine Tšiili. Säästa aega ja leia siit kogu info Õpetamine magistriõppe kohta Tšiili

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Pedagoogika on akadeemiline programm, mis valmistab tudengeid ette erinevateks hariduskeskkondadeks. Tudengid võivad valida spetsiifilise õppevaldkonna või keskenduda üldistele pedagoogigameetoditele. Mõnedes kursustel õpitakse suhtlemise, klassi juhtimise, hindamismeetodite ning väljakutsetega toimetuleku kohta.

Tšiili on vanim haridussüsteem Lõuna-Ameerikas. Valitsus on alati osaliselt rahastatakse seda haridussüsteemi muutes selle üheks kõige odavama õpilase elu. Juhtivad ülikoolid Universidad de Chile ja Pontificia Universidad Católica de Valparaíso.

Magister Õpetamine Tšiili. Leia kogu info ülikoolide kohta Tšiili ja võrdle magistriõppe programme Õpetamine

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Lõuna-Ameerika

1 Tulemused Õpetamine, Tšiili

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Universidad Central Chile

Tšiili keskülikooli kõrghariduse magistrikraadi erialane ettevalmistus on rikastatud hariduse, akadeemilise juhtimise ja teadustöö valdkonnas väljapaistvate kogemustega t ... [+]

Üldine kirjeldus

Tšiili keskülikooli kõrghariduse magistrikraadi erialane ettevalmistus on rikastatud hariduse, akadeemilise juhtimise ja teadustöö valdkonnas väljapaistvate kogemustega teadlaste panusega. Selle raames on programmi eesmärk koolitada spetsialiste, kes saavad aidata kaasa kõrghariduse arendamisele õpetamise, hariduse ja protsessi kvaliteedi ning teadusuuringute valdkonnas, tunnistades, et need valdkonnad on tulevaste ülikoolide õpetajate jaoks olulised või need, kes juba sellel haridustasemel töötavad.

See kõrghariduse valdkonna professionaal omab laiapõhjalisi ja ajakohaseid teadmisi õpetamise valdkonnas, tuvastab ja analüüsib andragoogilise praktika ja õpetamise, hindamise ja õppimisega seotud kontseptsioone. ja täiskasvanud üliõpilased kõrghariduses. Samuti on ta võimeline analüüsima õppekavade lähenemisviise ja nende suhet õpetamise arendamisega kõrghariduse koolitusprotsessides, võttes arvesse Tšiili kõrghariduse enda kvaliteedistrateegiat. Samuti on see võimeline kavandama, rakendama ja nõustama projekte kõrghariduse õpetamise parandamiseks, pakkudes kõrgharidust käsitlevale praktikale lahendusi, tuginedes selle analüüsile ja uurimistööle.... [-]

Tšiili Santiago
Veebruar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles