Magistriõpe Ökoloogia Portugal. Säästa aega ja leia siit kogu info Ökoloogia magistriõppe kohta Portugal

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.Master of Ecology ühendab uuring taimed, loomad ja inimesed. Kraadi vaadeldakse, kuidas erinevates keskkondades mõjutada vastastikmõjude liigid ja annab põhjalikud teadmised ülesandeid loodusele.Portugal, ametlikult Portug… Loe edasi

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Master of Ecology ühendab uuring taimed, loomad ja inimesed. Kraadi vaadeldakse, kuidas erinevates keskkondades mõjutada vastastikmõjude liigid ja annab põhjalikud teadmised ülesandeid loodusele.

Portugal, ametlikult Portugali Vabariik on riik, mis asub Edela-Euroopas Pürenee poolsaarel. Portugal on 900 aastat vana, ja kuigi see on suhteliselt väike, on mänginud olulist rolli maailma ajaloos. Universidade do Porto on kõige populaarsem välismaalased, mis koosnevad 11% rahvusvahelistele üliõpilastele.

Magister Ökoloogia Portugal. Leia kogu info ülikoolide kohta Portugal ja võrdle magistriõppe programme Ökoloogia

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Bologna
Bologna, Itaalia

Rahvusvaheline õppekava "Ülemaailmse muutuse ökoloogia

Rahvusvaheline õppekava "Ülemaailmse muutuse ökoloogia -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
okt 2020
Ülikool