Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Leia parimad Osakoormus Ökonomeetria Euroopas

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Master in ökonomeetria on spetsialist programm. Programm on tugev keskendumine matemaatilise modelleerimise ja hoone majandusteooria abil ökonomeetria ja ökonomeetrilise analüüsi. Programm võimaldab üliõpilasel anda väga põhjalikku analüüsi kogutud andmed, samuti kriitiline ülevaade majanduse modelleerimise.

Seal on rohkem kui neli tuhat kõrgkoolid Euroopas juhtivate teadusasutuste väikestele, õppetöö orienteeritud ülikoolides. Euroopa ise ei ole nii palju teistsugune kui teistel kontinentidel, ulatudes polaarjoonest Aafrika rannikul.

Osakoormus Ökonomeetria Euroopas. Saad kõik infot Osakoormus Ökonomeetria ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Ökonomeetria, Euroopa

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Valmistab ette spetsialiste kvantitatiivse valdkondi, mis on taotletud pangad, kindlustusseltsid, konsultandid ja teadus osakonnad erinevates valdkondades nagu statistika ... [+]

EESMÄRGID

Master eesmärk on koolitada õpilasi finantsasutused, ettevõtete ja teiste avaliku ja erasektori asutused, mis kasutavad analüüsi ja töötlemise andmeid otsuse toetada, samuti õpetajate ja teadlaste. Selles mõttes, see eesmärk on arendada võimet integreerida teoreetilised ja empiirilised teadmised kriitiliselt ja loovalt ja tutvustada õpilastele erinevaid arvutiprogramme kvantitatiivse analüüsi.

VASTUVÕTJAD

Master on suunatud kavatsevad lõpetada, tahkuda, süvendada ja ajakohastada koolituse esimese tsükli valdkondades statistika, ökonomeetria, aegridu ja prognoosimine. See on professionaalne kapten laadi, pakkudes teadmisi, mida saab kulmineerub etapp ärisektoris. Samuti on mõeldud neile, kes soovivad tõhustada oma väljavaateid karjääri ja akadeemilise või teadustööl.... [-]

Portugal Lisbon
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles